Noone

3. october 2016 at 21:10 | Ranly |  Diary
Zdravím.. po roce. Myslím, že už sem nikdo pěkně dlouho ani nepáchl.. a kdo by se divil. Rok jsem tu nebyla, a už ani nevím proč. Nejspíš nedostatek času? Nebo to je prostě tím, že místo toho abych usedla na židly ke stolu s počítačem jedu raději do kina, ven se psem, nebo kamkoli s kýmkoli? Kdo ví.

Dívala jsem se, co tu bylo naposled.. páni, stalo se toho tak moc a zároveň vůbec nic. Pointa proč vůbec píšu tento článek? myslím že za to může samotné srdce blogu který mě upozornil na mou neaktivnost. Byl krásný pocit se vrátit, kouknout na vaše vzkvétající blogy (a nebo taky upadajíci.. :/) a číst si Vaše články, které mě baví, jelikož do Affs dávám jen ty nejlepší.
Když už jsem tu.. tak si alespon pripomenu psaní článků.. tak si k tomu pustíme nějakou tu hudbu a půjdem na to

vybrat ty nejzásadnější momenty je pro tuto chvíli asi nejdůležitější.. a tak, co se stalo? Sweet. Miláček. Navštěvovala jsem s ní cvičák a už umí základní povely, doufám že ji doučím ještě víc. Je to malá potvůrka.. hrozně hravá a drzá, takže přesně jako panička.
trošku nám vyrostla, a je z ní pořádná čivavka. Jediný tvor který mě nezradí, a dělá mi radost, a taky další z možností jak využít čas.. miluji ty procházky s ní po venku. Pro tuto chvíli je škoda že začíná podzim.. Proč sakra musí být buď moc velký teplo nebo zima? (mimochodem, ve škole už zase mrznu :D)

Poslední velký plán, který jsem vloni už nepřidala, byla přestavba mého pokoje.. mám nějaké záběry, ale nevím jestli jsem schopna z toho sestříhat smysluplné video.. navíc nemám k tomu v podstatě nic. Pokud se sem ještě vrátím určitě se s pokojem pochlubím protože jsem na něj hrdá a velmi spokojená.

Co se ještě stalo? Vánoce byly stejný jako každý rok.. V Dubnu přišlo na mých 18 hned závěrečný zkoušky z autoškoly, a světe div se, jsem řidič. Hned na to jsem musela absolvovat jízdy s mým otcem, které mi moji vášeň v řízení absolutně zkazili.. v současné době ale jezdím svým autíčkem moc ráda.
Auto si platím sama - splácim doma, navíc je ale rozbité. nemusím rozvádět podrobně prostě jezdí ale není v pořádku, reklamaci nám neuznali takže řešíme co s ním dál..

Následovala dovolená v Barceloně.. o té asi někdy příště. Pochybuji že by Vás to bavilo. A nebo snad jo? Písněte do komentů.

Co dál? 3. ročník jsem nezakončila uplně dle svých představ a čekal mě reparát.. (nejsem tak blbá, spíš jsem řešila furt auto, řidičák, tohle tamto a škola byla najednou na konci a známky už nešli vylepšit)
Každopádně i reparát jsem dala. Jinak jsem celé prázdniny řešila co bude s autem, chodila do práce a byla se svým milovaným přítelem. Ano vážení, stále jsme spolu, už 4. rok (na fotce je on v práci, měli jsme ji společnou, za což jsem byla moc ráda. Dalo by se říct, že jsme spolu strávili opravdu celé prázdniny)
A nyní? jsem ve 4. takže maturita.. je to zlo. Ty přípravy a to že se na naší škole snad všichni s prominutím posrali. Každý chce milion věcí nejlépe hned do druhého dne. Prostě.. magoři. Navíc si na mě zasedla učitelka u které chci maturovat. Why not? Co Vám budu nalhávat.. ten rok pro mě připravil spoustu zkoušek, a musím říct, že jsem je celkem dobře zvládla. Ale také si myslím, že psát vám vše do podrobna by zabralo moc času a nikoho by to nebavilo číst. Už takhle je to dost dlouhé :)
Změna vlasů.. opět.
Přidávám jednu strašící fotku po ránu .. aneb nikdy si nechoď lehnout s mokrýma vlasama..
no.. za ty dva měsíce v práci jsem celkem zhubla, jelikož práce nebyla jedna z méně náročných. Celkem to bylo asi 5 kilo. Bohužel začla škola a nabíram to zpět.. protože na cvičení hold nezbývá času (jo, to já si radši zajedu odpočinout do toho kina než abych se hejbla)

Jinak se velmi snažím udržet si pozitivní přístup.. i když se to občas opravdu hroutí. Furt se snažím. Celkově jsem změnila hodně přístup ke škole, i k příteli.. snažím se dělat život hezčí tak, jak jen můžu. Jsem na sebe za to celkem hrdá protože jsem na sobě makala fakt hodně abych dokázala to co dokazuji teď. (no jo, jen se pochval nikdo jiný to za tebe neudělá :D)
Samozřejmě to má i své nevýhody. Někde jsem musela udělat chybičku protože mi přijde, že ze mě všichni ždímou co se jen dá, ale nikoho nezajímá co já. Nechci být sobec a nechci si ani zkazit to, co jsem tak dlouho budovala.. ale občas je to vážně vyčerpávající "nabíjet" ostatní pozitivní náladou když samy už potřebujete určité věci.. ale co? to přece nikoho nezajímá.

Všichni máme nějaké své problémy.. Budu ráda když se mi vy svěříte s těmi vašemi. :) A klidně mi můžete popsat jaký rok jste měli vy, budu za to moc ráda, i když vím, že jsem já ta co zmeškala vaše články a proto to nevím.

upřímně řečeno, nevím jestli má cenu se vůbec vracet a vkládat energii, které už tak není moc, ještě do blogu.. na druhou stranu Vás mám moc ráda milá Affs a vždy mě potěší komentáře, které mi tu kdokoli zanechá. Takže kdo ví..
Budu ráda za všechny vaše názory, odpovědi na otázky které jsou výše napsány a především gratuluji všem kteří tento článek dočeli až sem! Nebojte, jestli ještě budu pridávat už bude mnohem méně textu :D

Pro ty z Vás, které by zajímala má činnost, můžete mě sledovat na sociálních sítích :)
(okey tak spíš na tom instagramu :D)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Silmarilli Silmarilli | Web | 5. october 2016 at 9:44 | React

Měla jsi opravdu rušný rok :) Je dobře že víc času věnuješ sama sobě než blogu, že už pro tebe není tak dů§ležitý. Já jsem se k němu zafixovala nejspíš už na dobro .... :) Né že bych tu seděla několik hodin deně, ale je to pro mě místo, kde můžu napsat cokoliv a jakkoliv a všem to může být jedno.

Jednu věc máme ovšem společnou.Já jsem vyrůstala s abnormálně pesimistickou maminkou , což nám způsobilo nejedny potíže a tak stejně jako ty, jsem dlouho pracovala na tom být pozitivní a do všech tu pozitivní náladu vlévat. A někdy je člověk opravdu vyčerpaný.

2 steel32 steel32 | Web | 5. october 2016 at 16:55 | React

no tak to vítej zpět po roce! :D
jako měla si docela fajn zbytek roku, žádná nuda :D hlavně řidičák žejo, s tím není nuda nikdy :DD a jezdit s rodičema je horor :DD
jinak držím palce s maturshitou, to bude teprve zábava :DD
a s tím pozitivním přístupem je to dobře a úplně naprosto soucítím s tím, jak někdo ždíme prostě, a že takovejch lidí ani není málo, potřebujou tohle tohle a pak máš jednou ty problém a co si to vůbec dovoluješ mít problém? :D
a koukej sem tu energii vkládat, já si po roce tvůj blog pořád pamatuju!! :D

3 cincina cincina | Web | 6. october 2016 at 19:01 | React

Teeda! Jenom tak náhodou jsem na tebe zase narazila:D To byl vážně rok od posledního článku?:O To uteklo vážně rychle:D
Koukám, že změn je hodně, ale držím ti palce, ať se ti vydaří maturita:)

4 Andey Andey | Web | 6. october 2016 at 20:34 | React

Měla jsi nabytý rok. S tím autem mě to mrzí. Držím palce s maturitou. Rozhodni se ty, jestli chceš pokračovat v blogování. Hlavně to neber jako povinnost.

5 Elis Elis | Web | 7. october 2016 at 16:13 | React

Vítám tě zpět, docela tě chápu víc než rok zápasím o čas a publikuji na každém svém blogu jen jednou za měsíc a musím se k tomu nutit, protože mám spoustu jiných záležitostí, ale nechci zklamat své čtenáře :-)

6 Simix Simix | Web | 12. october 2016 at 21:29 | React

Ale ono je asi na jednu stranu lepší, že ses věnovala více věcem a více toho zažila. Pro tělo i duši je rozhodně zdravé kino, procházka se psem nebo celkově ven.
Hezká fotka pejska, ale i ostatní fotky jsou dobré :) Ta písnička od Zary je dobrá. Před rokem jsem ji dost poslouchala... toto neznám :)
Nevím, trochu mi přijde, že se v něčem změnila. Netuším proč mám ten pocit :D
Možná to bude tím, že má trochu jiný odstín vlasů? :D
Dřív mi přišla hezčí... přenádherná. Teď už tolik ne... Nevím :D
Jinak hezký blog :)

7 Reveal-Truth Reveal-Truth | Web | 16. october 2016 at 12:31 | React

Zara, má poslední dobou dobré songy, daří se jí a jsi moc pěkná, sympatická

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama