October 2015

Photoriary for those few weeks

9. october 2015 at 12:21 | Ranly |  Diary
Ahojky! Vím že už jsem dlouho nebyla aktivní jako dřív, videa tenhle mesíc nebudou ale na příští už mám pár nápadů. Dost zdržování jdu vám říct co se za těch pár týdnů stalo. Jako, že toho vážně moc není :)

Jako první jsem byla na akci naší školy - má výročí 20 let dělali z toho obří událost, samozřejmě přišlo jen pár lidí, ale co, my se alespoň zadarmo najedli - ty zákusky jsou dělané tam, kde pracuji.
- na recepci, s holkou co je vyší než já takže já ala trpaslík

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Hned na to začalo být venku chladno, a u nás ve školě opět netopí - no jo, ona se třída v 11 lidech zadýchává dost špatně - selfie - jak moc se musíte u nás oblékat aby jste celý den nemrzli a následne něbyli nemocní tak jako já (teplý fusky, svetr, vikiho mikina ) - máte taky ve škole takovou kosu?

imagebam.com

Navštívily jsme ruské kulturní středisko, kde jsme měli celý výklad v ruštině i hodinu, bylo to super a přemýšlím, že bych si tam později šla udělat kurz, nebo se šla podívat na nějaké kulturní představení.

imagebam.com

V práci si taky žijem libově - k obědu pizza, taky prodáváme v cukrárně mimoně - no kdo si tu blbost musel koupit? samozřejmě že já! :D ale i sweet se líbíl

imagebam.comimagebam.com
Poslední dobou, zatím co bylo ještě teplo jsem si hrozně zamilovala procházky, hlavně když mám s kým a taky je dobré si občas od všech a všeho odpočinout a vyčistit si hlavu. Takže jsme se sweet vyrazily do vesničky kousek od mého bydliště za příbuznými. Mají malá koťátka a jsou opravdu úžasná - sháníme zájemce ale bohužel se zatím nikdo nenašel. Sama bych si to černé nechala :3
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com
Sweet se taky povedlo skočit babičce do jezýrka takže jsem ji musela chuděru sušit a hřát - jak se klepala chudák (hrozně ráda se dívá do vody)
Ségra si vzala psíka od cikánů kteří by ho nechali hladovět - taky je to kus psa :D na instagramu jsem si dělala srandu, že mi ta Sweetie nějak vyrostla.imagebam.comimagebam.com

Nejlepší zážitek byl s mojí milovanou Ev večer kdy jsme navštívily pár barů a skvělě se bavily. Bohužel to neumím nějak detailně popsat ale myslím, že každej zná, když jde prostě se svýma nejlepšíma kámošema někam do klubu zakalit nebo se pobavit. Vždycky je to legendární :)
Až mě překvapilo jak dobře jsem ráno vypadala :D
imagebam.com
imagebam.com
To byl pátek a pak už následovala sobota kdy měl Viki volnej barák takže alá k němu - měla bych se asi přestat fotit s každým psem ale když my se máme tak rády :3
imagebam.com

V práci to už samo o sobě už tak fajn není, takže se dívám po brigádách kolem, byla jsem už na pohovoru v Praze na Čerňáku, tak doufám, že to tam vyjde.
Nejlepší novinky jsou samozřejmě ze školy kdy nás jeden den bylo ve třídě z 11 pět.
imagebam.comimagebam.com
A samozřejmě kdo si hraje nezlobí! :D
imagebam.com

Kdo je utahanej z procházek a spinká taky nezlobí

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Poslednich pár dní bylo vážně krásných, škoda, že se nám počasí zkazila a pořád prší. Jdou na mě občas deprese a ty já fakt nemám ráda. Tak musíme využívat těch krásných dní dokud tu jsou!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Taky jsem si z Ebaye objednala nový hodinky :3 miluji je :)
imagebam.com imagebam.com
My se velkejch psů nebojíme! :D Mazlík Ev.

imagebam.com

Doufám, že se nezlobíte že je tu hodně fotek sweet, když ona je tak ňu :3 Jdu se podívat na vaše blogy :*
Copak máte v plánu na víkend? Taky máte rádi procházky?
Máte doma pejska? Jakou rasu? :)
s pozdravem