September 2015

Roma day four - Colloseo

30. september 2015 at 21:17 | Ranly |  Photos Nikon
Tentokrát přidávám fotky hlavní chlouby Říma - Collosea.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Byli jste někdo v Colloseu? Líbilo se vám? připadá vám tak velké nebo se Vám zdá menší než jste si mysleli? :)

Haul za prázdiny

13. september 2015 at 7:57 | Ranly |  Diary
Ahoj, pro dnešek mám další video, doufám, že se bude líbit, a opět ocením jakékoli názory. Omlouvám se, že se občas nadechuju a tak.. Jsem pořád nemocná tak to jde bohužel poznat, a změnila jsem prostředí protože tam, kde je ta lebka mám pro Sweet kotec.
Za ten konec se omlouvám, vybila se mi baterka a nechtělo se mi to točit po xtý znova :)


Roma day three

11. september 2015 at 21:29 | Ranly |  Photos Nikon
Ahoj, stále jsem nepřidala všechny fotky z Říma, tak tu čekejte ještě pár článků, opožděně ale snad se budou líbit.
Třetí den jsme věnovali Vatikánským muzeím, a opět nějaká prohlídka památek kolem.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Byli jste někdy v Římě? :)


Pilgrimage

8. september 2015 at 21:58 | Ranly |  Diary
Ahojte! Pár posledních dní bylo krušných, proto jsem se taky neozvala. Byla jsem v práci, pak u nás byla pouť takže jsem byla tam, jak s přáteli, tak s přítelem a včera jsem se šla projít do vedlejší vesnice za tetou i se Sweet a pak jsem dopisovala pár věcí do školy takže nebyl čas. Dneska mi odjela mamka do nemocnice na jeden menší zákrok a zítra se zase vrací, tak nevím jak to tenhle týden bude s přibýváním článků a obíháním ale budu se snažit. Co se přítele týče, byla tam zase nějaká ta hádka, ale musím uznat, že po tom všem.. Je to prostě skvělý. Něměnila bych. Přidávám tedy alespoň fotky :

imagebam.com

Sweet a její "pekáčovky" prostě poží to zvíře :)
imagebam.com
Přítel má "v píči" aneb jak se u mě spí :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Když jsem šla domu se Sweet byla krásná duha a už poznáváte K2 a pár dalších atrakcí které už se začínali stavět.
imagebam.com

Jedna domácí fotka :D
imagebam.com imagebam.com
Kdo si hraje nezlobí no ne? Super výtvor - původne to byl jen tučňák, tak jsme ho vylepšily. (Tučnák má být maskotem naší školy)
imagebam.com imagebam.com

S kámoškou večer na pouti.
imagebam.com
moje polička s mimoni - Balonky a kytičky od přítele, a ten plyšák mimoňe je taky od něj - vystřelil ho na střelnici šikulka :3 a ty malé postavičky, o nich se ještě zmíním ve článku, jsou z kinder vajíček. Taky někdo tak miluje mimoně jako já?
imagebam.com imagebam.com

Když jsme přišli z poutě a to zvíře mělo furt moc energie.

Jak dlouho jste s přítelem? pokud tedy jste zadaní :)

Back to school

1. september 2015 at 21:43 | Ranly |  Diary
Ahoj, tak jak jste přežili první školní den vy?
Fears
U nás probíhal tak, že jsme přišli, třídní nám přečetla školní řád, řekla nám pár informací ohledně toho kdo odešel, a jak co kdy bude probíhat - praxe, a pod. A mohli jsme jít domů což vycházelo tak na jednu a půl hodinky, domů jsem tedy dorazila už v deset, kde už na mě čekal přítel - šla jsem si dohodnout praxe, pak jsme oba potřebovali fotku na studentskou kartičku. Pak už nás čekal jen bazén, protože bylo příšerné horko. Když odjel šla jsem ještě na hodinu do práce pomoct s úklidem, vyvenčila Sweetie, teď píšu tenhle článek a půjdu spát.
Untitled
..taky čekám na ten vlak sama.. ostatně chodím sama i do školy.. většinou..

Upřímně, první školní den pro mě byl strašný. Ve třídě je nás 11 a nikdo z nich mi nesedne tak, abych si rok mohla užít. Nevím jestli to tak někdo taky máte že v podstatě celý den jen prosedíte, na mobilu, pomalu celý den mlčíte? Je to zlo. Chic být už pryč. Jediné co mi strašně pomáhá je Sweetie - díky ní se necítím sama, vím, že je tu vždy někdo, kdomě bude mít rád a ráda si se mnou pohraje, a taky přítel, ale u něj to není tak 100%. Na druhou stranu závidím lidem co mají školu rádi, nebo s ní nemají problém. Taky jsem jí měla ráda, když tam byly lidi, se kterýma jsem mohla dělat blbosti a užívat si.

Nebudem si ale kazit náladu dáme si tam dobrou písničku a budem se snažit udržovat se v klidu a v pohodě


Jak to máte vy? A co Váš rozvrh? dobrej ? špatnej? :)
PS: kdo jede zítra už podle rozvrhu?