June 2014

Hello

30. june 2014 at 23:01 | Ranly |  Diary
Nevěděla jsem co dát za nadpis.. tak jsem dala Hello, a když jsem to dopsala vzpoměla jsem si na písničku která se stala dříve mou nejoblíbenější.. nevím co kdo posloucháte, a neberu vám vaše styly, tak mi, prosím, neberte ty mé. Jinak já jsem vlastně docela mix. Celkově ráda kombinuju věci jak se dá. Každopádně co se hudby týče líbí se mi od všeho něco.. vyjma dechovek a Jazzu :D
Ale už k tématu.
Na to že jsou prázdniny se nám počasí vyhýbá obloukem. Pamatuju si, že vloni jsme už v dubnu přespávaly venku a o prázdninách jsme jely snad nonstop bazén a různé přespávačky pod širákem. Každopádně mi to zas tak moc nevadí, tedy jen když to takhle nebude celé prázdniny. Užívám si válení a koukání na telku s přítelem, čtu si knihy nebo doháním učivo ze školy (abych prošla i dále potřebuji se zlepšit, nedělám reparát :D). V předminulém článku jsem docela v zoufalém stavu popisovala náš konec a pak už jsem se na blog nevrátila.. Nakonec vše dopadlo dobře a možná je to i lepší než předtím, ale na blog už mi bohužel nezbyl čas nebo jsem měla jiné věci na práci nebo jsem prostě nevěděla co napsat. Každopádně (vím, že to říkám už nejmíň po pátý) doufám, že se k blogu úspěšně vrátím na co nejdelší dobu budu moct. Mám totiž spoustu nápadů jak to tu oživit tak doufám, že se vám tu bude líbit a třeba získám postupem času nějaká SBéčka nebo AFFíky. Tak doufejme že nám počasí dopřeje trochu tepla a pro zatím se loučím.
Doufám, že vás tyhle "milostný blbyny" nějak neštvou. Kdyžtak napište do komentů, já nic o nás psát nebudu. :)

Report

27. june 2014 at 22:04 | Ranly |  Diary
Tak je tu konečně vysvědčení.. první rok mám úspěšně za sebou i když to nebyla zrovna procházka růžovým sadem. Prospěla jsem a to je hlavní. Nedá se říct že by se situace ve třídě nějak zlepšila, ale řekněme, že už to neřeším. Konečně prázdniny že? už bylo na čase.

První fotka je z loňska a ta dole je letošní.. moc se toho nezměnilo. Stejné šaty, jen jiný(?) člověk. Upřímě řečeno, ráda bych byla ještě ta, co nosí domů poznámky a ta co si užívá života, ta malá Raduš co je největší dračice. Moc mi to chybí. Ale už se neobklopuji lidmi, kteří by se chovali stejně jako dřív. Většina chce být dospělá nebo se tak chovají, takže se musím krotit i já ale abych to neházela jen na lidi kolem sebe, kolikrát když jsem přišla domů, byla jsem ráda že jsem mohla jít do postele, totálně vyřízená. Něco na tom asi bude.

Vždy když tu písničku slyším, připomene se mi celá devítka (a hlavně ten konec..) a ty čtyři roky s mojí třídou. Stěžovala jsem si, ale měla jsem se nejlíp, a myslím, že takhle dobře už se cítit nebudu.
Příští rok by nás mohli spojit protože je nás málo, doufám že to udělají, protože pak se budu mít fajn, budu obklopená lidmi kteří jsou v pohodě a ne jen mrchou a pár skupinkami po dvou lidech. Moje starosti tu ale nikoho nezajímají, takže pryč od nich.
Co máte v plánu na prázdniny? :)