February 2014

I´m back

28. february 2014 at 10:56 | Ranly |  Diary
Ahoj, všem? řekla bych že sem už nikdo nechodí takže.. nevadí.
Celé ty měsíce co jsem se neozvala to bylo hlavně kvůli škole, prostě nemám žádný čas. Ale nedávno jsem přišla na to, že je do mobilu super Appka od Bloggeru, tak jsem se rozhodla že si zaločím Blogspot, na který můžu psát v podstatě kdekoli a rovnou tam přidat i fotky.. bez přetahování. A potom to sem akorát můžu zkopírovat, protože blog.cz mám radši než blogger ale bohužel blog.cz žádnou takovou aplikaci nemá, vzhledem k tomu že mám nejvíc "volného" času když jedu vlakem nebo o volných hodinách tak jsem se rozhodla být aktivní aspoň tímto způsobem. A jinak co že se za tu dobu stalo?
Až na to že jsem absolutně ztratila všechen čas, přišla témeř o všechny "přátele" a byla odsouzená na pospas Natále ? :D ne, dělám si srandu - částečně.
Psala jsem sem o problémech s V. no, ty pořád přetrvávají nějakým způsobem. Už to není jako dřív, krom to fakt, že nemám čas to taky ovivňuje.
Psala jsem sem o Naty.. o té blondýně co jsem z ní byla hlavně na začátku "na palici" no, řekněme že jí lidi nemaj zase tak moc v oblibě, jak se zdálo na začátku takže fajn.
Jinak jsem udělala, nevím jestli zrovna zásadní změnu, a to ve stylu.. chtěla jsem jít trochu víc do "scene stylu" ale.. no nakonec mi přijde že je to jen o těch vlasech.. ?
co myslíte vy? :D /kvalitka z instagramu, a mího "super mobilu" :D/
Účel který měl tento článek splnit splnil.. doufám že si získám zase nějaká Sbéčka.. jinak kdo byste měl zájem o můj "více aktivní" blogspot, napište mi na mail: xx.ranly17@gmail.com ráda vám pošlu adresu.
Jinak, vy, kdo máte prázdniny (jako já) jak jste si je užili, užíváte? :)