September 2013

So.. Fuck.

15. september 2013 at 21:53 | Ranly
Bože.
Taky tak milujete víkendy?
Najednou je zase všechno jako dřív.. jste s lidmi které máte rádi. V pátek si uděláte úkoly, v neděli večír se kouknete na látku, případně si přečtete další část nudné školní poviné četby. Volnost. Je fajn se cítit zase dobře.. i když jen na chvíli.
Moje sobota byla celkem na nic, byla jsem doma, pak jsme jako každoročně vyrazili na X Pražskou muzejní noc. Bylo to jiné než předtím. Byla jsem dost utahaná, nějak mě to všechno dost vysiluje, to poznávám už podle toho, že jsem vždy chodila spát o půlnoci a teď v půl desátý už spím. Nejvíc byli ty lidi tam, z těch jsme fakt nemohli. Jeden bez bot, další měl ovoce v sáčku připevněný ze zadu na batohu :D Jinak jsem ještě dnes byla na poslední zumbě, to mě docela mrzí, ale co se dá dělat. (trenér dostal pracovní místo mimo ČR)
Zítra se jdu podívat do školy.. za našima zlatýma učitelema.. :( jak mi to chybí. Netušila jsem, že to kdy řeknu. Š. jsem měla vždycky ráda i když mě dokázal naštvat, myslel to v dobrým.. a ty lidi.. občas.. mám hodně na krajíčku slzy.. /vždy to nějak rozdejcham, ale jednou../

A zítra zase tam.. no nic, jaký jste měli víkend vy?
Someday we gonna break free from these chains and keep on flyin'

English! Only english!

12. september 2013 at 19:04 | Ranly |  Diary
Omlouvám se, nebyl čas ani nálada ani nic.. uvidím jak to bude vypadat během roku, snad líp..
Co jsem četla, všichni se máte tak nějak.. dobře.. No, asi není divem, že já to mám naopak. Už mám za sebou "seznamovák" no, nedá se říct že by mi nějak pomohl, ale co.. utvořili se tam takové "ty" skupinky. No, nevím kde sem tam udělala chybu, a už se to ani nedozvím.. Čekala jsem, že to bude všechno tak nejak.. lepší, co se lidí týče, ale z mého pohledu je to spíš mnohem horší. Byla jsem zvyklá být mezi těmi, co se nejvíc baví, co dělají nejvíc blbostí, celkově.. u nás se bavili tak nějak všichni a ti co ne byly většinou jinde. (třeba o přestávkách, byli v bufetu, za holkama) Ale co teď? Nic. Baví se dost skupinky.. zajímavé, v žádné nebýt. Mít pár lidí, s pár lidma se občas pobavit ale jinak být s jednou kámoškou, která je na tom asi dost stejně.. známe jména, ale tím jako by to haslo. každá moje další věta by mohla začít slovem "byla,bylo.." nebudu vám tu cpát jak se cítím, protože pochybuju že někoho zajímá jak se vlastně cítím. Neberu to nejlíp, ale zatím se to dá zvládnout. Předměty se dají docela zvládnout, však je to jen začátek.. Každopádně, změna v mém chování je obrovská.. jen sedět.. poslouchat výklad.. psát si zápisky. Do komunikace se nezapojovat, protože, k čemu? stejně vás přeřve Blondýna nebo její kámoška. Nemá to cenu, jak jsem po pár hodinách zjistila. Ach jo.. tohle nejsem já.. jen tiše sedící..nezapojená.. Ale co.. třeba se to zlepší.. časem..
Only know you've been high when you're feeling low..

Only .. survive

5. september 2013 at 15:48 | Ranly |  Diary
Ahoj, omlouvám se, že jsem nepsala. První školní týden je téměř za námi. věřím, že většina už se těší na další prázdniny.
Já jsem na tom tak, že jsem opustila nenáviděnou základku a přešla na střední. První dojmy byly zajímavé. Máme ve třídě.. fakt zajímavé lidi, obávám se, že to bude horší než na základce ale co já vím, třeba ne. Ale, co byste si mysleli, o .. té holce ( dočasně přidávám její fotku) kdyby jste ji viděli na živo? .. .a měli jí ve třídě?
Já fakt vím, že lidi se nemají soudit.. ale HELP :'D
Jinak, jak zvládáte vy? Šel jste taky někdo na novou školu?