August 2013

That girl

27. august 2013 at 20:52 | Ranly |  Diary
Zase se hlásím.
Dneska jsem byla u kadeřnice, na fotkách to bohužel moc vidět nejde, v případě zájmu pořídím lepší fotky. Prostě jde o to že mám modré melíry - tři. Chtěla jsem to trochu decentí. No, pak jsem byla u V. neviděli jsme se víc něž 14 dní, už mi dost chyběl.. takže den byl fajn, škoda že do začátku školy už je jen týden :(
Občas se mi zdá, že přitahuju pozornost, nevím proč, dříve mě to vždycky trochu děsilo.. pořát jsem si říkala, jestli třeba nejsem umazaná nebo něco. Teď tu pozornost možná dává trochu ta modrá. Nevím, ale začínám si zvykat že lidi prostě někdy čuměj :D - znáte to taky někdo?
Before.. (v teepee :D )
imagebam.com
After (ano, jsou vyžehlené, to se u mě často nestává. Ale nevím, zdá se mi to jako by mi chyběla podstata. Jinak už jsou trochu nakroucené protože máme sychravé počasí..)
imagebam.comimagebam.com
Článek je víceméně stejně o ničem, ale přidávám fotky změny na mých dveřích.. hodně mi pomohla Lenny, já spíše jen barvila. Taky mě napadlo, že bych mohla přidat video nebo prostě jen článek jak to vypadá u mě v pokoji, né že bych se měla čím chlubit, ale jednu dobu jsem hodně hledala na blozích a celkově jak to vypadá taky u někoho jiného. tak kdyby ste měli zájem stačí napsat. :)
..Before
imagebam.com
..After
imagebam.com
(Kdyby někdo nepochopil je to něco jako mnou dělaný "plakát" na dveřích)

Holidays

25. august 2013 at 22:44 | Ranly |  Diary
V minulém článku jsem v podstatě psala co všechno jsem za letošní prázdniny dělala, a psala jsem že přidám fotky. Tak tady jsou.
Poslední školní den..imagebam.com (fotila kámoška mobilem :D)
Taneční..
imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Fotka z "parádní dovolené" (nejhorší 4ever)
imagebam.com
stavění teepee (nakonec bylo tak velké, že jsme v něm v pohodě mohly stát- chodit), západ.. pokus s kočkou :D východ.. při západu na pískovně..
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Nákupy.. a taky jsem konečně sehnala diář! :D
imagebam.com imagebam.com
Fotek je jen pár.. nechtěla jsem to moc přehánět, kdyby byl zájem klidně sem ještě přidám

About

24. august 2013 at 17:38 | Ranly |  Blog
Čauky, vím že jsem tu dlouho nebyla. Nějak nebyla chuť, ani nálada. Zjistila jsem, že většina mých Affíků odpadla.. buď už se tam více než 3 měsíce neobjevil článek nebo zrušili blog. No co.. snad budou další Affka. Zatímco jsem tu nebyla, se v podstatě nic nedělo. Dokončila jsem "kurz" (?) taneční, jela s rodiči na "parádní dovolenou", s kámoškou jsme byly na velkých nákupech, párkrát jsme si postavily teepee, šly fotit, pak jsem odjela na taneční soustředění (teprve začínám, ale kdybych nejela, šla bych do nováčků, a to se mi moc nechce :D) ze kterého jsem přijela včera. Moje drahá polovička, je stále někdě v čudu takže paráda. myslím, že takto by se dali shrnout mé prázdniny, ještě udělám článek s fotkama z prázdnin. Už jen týden do konce, věřili byste tomu? :O Co se dá dělat, za chvíli nám začne škola, a už to zase pojede nanovo.
Co vy, jak jste využili/ užíváte prázdnin?
..co říkáte na dess?