July 2013

hapiness

9. july 2013 at 18:09 | Ranly |  Diary
čauko
Ke konci školního roku by se dalo dodat pár slov. Naučila jsem se hodně. Hodně jsem ztratila a hodně získala. Většinu těch lidí tam, jsem po valnou většinu nesnášela, a buzerace které jsem snášela celé roky posledním rokem ustaly. Z malých blbů, kreténů a krav se stali větší, buď se změnily k lepšímu, nebo k horšímu. Ale už mi to může být jedno, protože je už snad nikdy neuvidím. A jestli, tak minimálně. Nejsilnější moment pro mě byl obejmutí svého třídního učitele. Měla jsem dva oblíbené učitele, budou mi chybět i přez to, že to občas bylo pěkně na nic.
A co prázdniny? jeden by řekl, že si je užije jako vloni, ale ono hovno. Nevím, v čem je to tak jiné, ne, vlastně to vím moc dobře. Mám teď zajimavé myšlenky, které zaráží i mě. Kdyby nebylo něco, nebylo by něco, ale kdyby něco bylo bylo by zas něco.. říká se nelituj svého rozhodnutí, v tu chvíli jsi to tak chtěl, ale co když ne? Zdá se jen mě, že minulost tu bude vždy s vámi? ne proto, že si ji připomínám já, ale někdo jiný? řekla bych, že tímhle to zkončí, jednou jeden řekne už dost. A bude vše zase v prdely, snad ještě víc než je to doteď.
Jsou prázdniny, měli bysme být happy, užívat, plánovat, stihnout toho co nejvíc. Místo toho ? Zdá se mi, že letošní prázdniny jsou jedny z nejhorších a ještě budou, ačkoli, z tanečních jsem docela nadšená, klidně bych šla příští rok znovu, ale ot se asi nestane.
Omlouvám se, za tu náladu, kdo si užívá, užívejte dál :)
Omlouvám se ještě Affíkům..
Ranly