May 2013

So..

30. may 2013 at 14:31 | Ranly
Omlouvám se za neaktivitu, momentálně jsme na školních compech, můj comp vypovídá službu, a mě se celkově na něj ani moc chodit nechce. Událo se toho dost.

→ Navštívila jsem Paříž, musím uznat, že to byla jedna z nejlepších dovolených vůbec, takže určitě čekejte fotky, hned co je upravím, což asi ještě chvíli potrvá jelikoš jich je asi 500 a to už jsem jich 500 smazala

→ ve škole je teď samý testování, takže super, ale už máme jen poslední měsíc školy, což mě těší. Už zase začínaj buzerace od známého saláta, od druhého ne, asi to bude tím, že s ním chodím... ostatně, i on mi dodává zprávy, které mě děsí, ale musíme to brát tak, že vše bude snad v pořádku.

→ Za 14 dní mi začíná taneční, a já jako ten největší negramot :D ouch.

→ k počasí bych dodala jen NA HOVNO :D

→ v sobotu jsem navšítivila opět ochodní centra, a přivezla si konečně sukni co jsem tak dlouho sháněla. YEAH! :D Taky jsme se podívali na pár fotovýstav, takže fajn, L. tam měla vystavenou svoji fotku, kde jsem v pozadí já, takže gratulace.

No nic, to by bylo asi z mýho super "života" vše, mám pár i dalších plánů ale prozatím si je nechám pro sebe, napíšu Vám je až budou oficiální.

A, omlouvám se SBéčkům..
Large