April 2013

One hundred and fifteen

27. april 2013 at 12:24 | Ranly |  Diary
Ahoj. Zase po takové době.
Dalo by se říct, že život jde v poklidu dál. Někteří lidi mi pijou krev, jiní jsou zase v pohodě. Čím víc se blíží konec devítky, tím víc se dozídám překvapivých a nečekaných věcí. Lidi se začínají přiznávat. Vědět některé věci dřív, nejspíš bych se zachovala v mnohých situacích jinak, ale pozdě.
Co se týče nadpisu. Ještě mám před sebou pár měsíců, kdy to bude stejný ale brzy přijdou šance a nový začátek. Alespoň já to tak vidím. Vím, že to nebude o tolik jiné, nejspíš. ale stejně. Ted - Jsem přijatá na školu, a sto je moje "nové super číslo".
Patnáctka v nadpisu značí mé dnešní patnáctiny./jsem asi 4.nejmladší ze třídy/ Narodila jsem se někdy kolem páté hodiny ale to už je detajl. Přesto že "my day" by měl být dnes, bylo tomu tak spíš včera. / já své narozky celkově nijak neřeším - den jako den/ Byli jsme v divadle, a já si vzala bílé šaty. Bylo zajímavé a nezvyklé, když jsem byla středem pozornosti a témeř každý, kdo kolem mě prošel civěl. takovou pozornost neznám, což je ostatně asi dobře, protože takovej kdyby takový nemehlo jako já mělo bejt ve středu pozornosti asi by se stalo něco strašnýho :D No, když jsme přijeli tk se "slavilo" a tak.. pak tu ještě přespala ségra. Včerejšek byl *my day* přesto že nebyl dokonalý. Dokonalost? ta pro mě neexistuje.
No nic. Je fajn že už je hezky /dobře, dneska ani ne/ , dělá mi to radost, taky nemusím na sobě mít tři pr** vrstev, bund a pod. aby mi nebyla kosa. Tohle mi chybělo. Mimo to jsem předevčírem uklidila garáž a vyčistila a umyla auto, takže na příští víkend, pokud bude hezky, plánujem zase nějakou tu akcičku ♥ teším se.
(trochu rozmazanost.. ten mobil..ta kvalita.. :D)
imagebam.com imagebam.com
Gratulace těm, co to dočetly. Mám pár nápadů na články, až se mi někdy bude chtít zrealizuju je. ;)

How to lose a guy? Gain weight

16. april 2013 at 23:08 | Ranly |  Diary
Ahoj!
Tak jak jde život?
K nadpisu článku bych se nevyjadřovala, je to spíš fakt dnešní doby, tím nechci říct, že mě zasáhl, ale řekla bych, že je to pěkně na nic. No ale co. Koukám, že jsem zase nenapsala takovou dobu!
Nejprve bych si mohla trochu postěžovat, ale fakt je, že nemám na co. Je fajn taky pokecat s někým jiným, a dozvědět se jiný názory a tak. Ve škole? o té se nebudu ani zmiňovat. Spíš bych zmínila jednu holku, co si myslí, že si myslí, protože ví hovno :D /dneska jsme se trochu chytly/ a pak taky vám známé S. - zdá se, že když je něčeho moc, tak je toho příliš a tahle patnáctiletá dáma co se chová na pět to nejspíš brzy moc dobře pozná.

Ve čtvrtek jsem byla na nákupech (jeli jsme na kontrolu s rovnátkama - nasazovací, tk při tý příležitosti :D ) a pak jsme jeli i v sobotu, protože jsme pořebovali sehnat kufr, a příruční zavazadlo, jelikoš čas Francie se blíží, tak dáváme všechny nedostatky do pořádku. No, příruční zavazadlo jsme přivezli v podobě Paula Franka, sice to mělo být "zavazadlo" pro mamku ale vypadá to, že dlouho nebude :D
imagebam.com
Dále jsem sehnala dvoje šaty (letos mě čekají taneční, takže se snažím pokaždé nějaké sehnat) Ty modré jsou z NY asi za 500(?) a ty bílé z Tally Weillu za 800Kč ( omlouvám se za černá ramínka, fotila jsem to narychlo, nechtělo se mi převlíkat :D ( proč se tvářím jako kakabus? No, za to se omlouvám.) Dále tričko (obchod dodám později) bylo ve slevě asi za 100, a bundu z Envy asi za 500.
imagebam.com imagebam.com Kraby..:Dimagebam.com Moje nedělní snídaně do postele, na novém podnose z Ikey.imagebam.com

To by bylo asi vše. Zítra jdu ke kadeřnici a abych byla upřímná vůbec se mi nechce. Možná mě k tomu trochu dotlačila kámoška :DD /se kterou tam jdu/ ale musím uznat, že ty vlasy už mám takový.. slámový.. a že do prázdnin zase dorostou. Tak případně přidám fotku. Taky jsem včera využila skvělého počasí a šla s kámošem fotit, tk pak případně přidám fotky.

Disappear

8. april 2013 at 16:14 | Ranly
Tak nejprv se především omlouvám. Neměla jsem čas, náladu.. Odešel mi comp :'( Prostě všechno na nic. Ostatně, všechno na nic je i nadále. já nevím, ta nálada.. jsem obklopená lidmi, přesto.. jako kdyby tam nikdo nebyl. A to i u lidí, kterým důvěřuju nebo mám ráda. jsem neustále strašně otrávená a večer se mi nedaří spát. Nemluvím o tom, že mě už zase snad týden bolí hlava. Cítím se, jinak. Jako by se něco ve mě změnilo, ale já tu změnu zároveň nechtěla. Zdá se mi, že už to nejsem ani já. Je chvíle, kdy se s holkama fakt rozjedu a smějem se jako pomatený ale jinak mi můj život přijde nuda. Mám vše co bych mohla chtít ( nemyslím věci - oblečení ) ale přesto.. Jako bych neměla nic. je to divný, cítím jak propadám depce. Po měsíci a půl mě opět ráčila navštívit. opět na mě jdou ty chvíle, kdy přemýšlím jaké by to bylo strávit 4 roky na gymplu po boku své nejlepší kamarádky, se kterou si na nic nehraju. Nemám proč. S ní téměř vždy na všechno zapomenu a je mi to jedno, protože vím, že teď jsem s ní a nic mě nemusí srát. No co. Omlouvám se, potřebovala jsem to ze sebe dostat. No, a co s blogem? Myslela jsem, že bych se mohla snažit vést blog jako Klarie - její blog se mi líbí, sice nemám tak super život jako ona, ale co. Pokus by mohl být. S vyjímkou, že tento blog by se lišil ve stylu a to hodně. Ale nevím, jak by to dopadlo. Dokonce mě napadlo, natočit i nějaké video, ale nemám o čem tak.. No, chtěla bych znát váš názor.
Po takové době přidávám i "outfit" a natočený vlasy.. včera jsme jeli do divadla.. Zdá se mi to, nebo jsem vážně jiná i podle fotek které tu byly přidány dřív.. taková.. o ničem. (?)
imagebam.com imagebam.com
Koukala jsem, že nějaká Aff ruší a tak.. je to na nic... jestli se mi podaří blog více rozjet určitě bude náběr.

Angry or Hungry?

2. april 2013 at 12:15 | Ranly
Omlouvám se, opět. Dlouho jsem nenapsala, ale ani mi to moc nechybí. Důvody jsou že nemám čas nebo ho využívám k mému prospěchu nebo taky ten, že mi odešel můj comp. Každopádně to vypadá nadějně, že co nevidět budu mít "novej" se sedmičkama, z čehož jsem happy jelikož mě XP už docela sraly. :D
Je duben a venku jsou sračky. Nechápu, nenávidím. Měnil se čas - logika ? - k čemu to ksakru je? :D Ach jo, kde je minulej rok? vím, že "citově, a celkově se vztrahy mezi lidma kterýma jsem obklopena" to bylo uplně jinak, že jsem Fuckovala jednoho vola, kterej si myslel že nevim co, buzeranta fakt. A nesnášela jsem celkově školu i lidi (nejspíš) jsme se někdy 20 už koupaly nonstop v bazéně a chcípaly vedrem. Co teď? na velikonoce sněží. MM.. So Good. Z počasí mi vážně hrabe, jsem si jista, že nejsem jediná.
Jinak co? Momentálně sedím u školního compu, 4. nebo 5. ? :D hodina, ještě mě asi čtyři čekaj. dva těláky. bože to se mi chce, pořát mě bolí hlava. celkově. chci domů :D (asi známe všichni)
Včera jsem se dívala na film atlas mraků, poradila mi ho L. a musím říct, páni. Film se mi líbil. propracovanost, povedenost, přechody, i ze stránky příěhu. Doporučuji.
Taky jsem dočetla poslední díl Zavrženýho - Finále, také doporučuju. určitě si to někdy půjčím znovu. Pravděpodbně vyjde i ve zfilmované podobě, a jestli jo, jsem si jista, že to začne být nová Twilight Saga. Holky budou ječet, a kluci se smát. Zvoní. Loučím se.