March 2013

Sentenced

18. march 2013 at 18:46 | Ranly
Zase se ozývám. Můj život se vrací nejspíš do starých známých kolejí, s rozdílem, že přibyl další důležitý člověk.
Nevím z jakého důvodu ale lidi říkají že jsem se změnila. A asi mají pravdu. Prý se ze mě stává.. "šprtka" asi jen pro to, že myslím taky na školu. Tak hlavně že jsem za poslední měsíc dostala 2 poznámky za vulgárnost. "Za třídu to vždy někdo odnese" - to je tak, když má celá třída pod lavicí mobily, celá třída dělá bordel, ale kdo to odnese? já a "kámoška". Učitelčina slova mi uvízla v hlavě. Druhá poznámka je od třídního, když jsem zařvala na kluka, co mě fakt nasral "vyser si voko!" ale co, tady přece nikdo neřeší, proč jsem to zařvala ale že. Prostě jakožto holky musíme bejt slušný a držet hubu. Když se nám něco nelíbí nemůžeme nikomu rozbít držku. Bože, jak by se mi tahle možnost líbila.
Snažím se bejt v klidu. Vše brát s klidnou hlavou, začít bejt spolehlivá. Někteří lidi nejspíš neznaj ten pocit, když máte dobrou známku, protože jste si tu látku večer párkrát přečetli. Je to fajn, nebejt zase za idiota, co má za pět. Ale to ne.. to jste hned za "šprtku" co se "šprtala dva dny předem". Jak já ty lidi miluju. Jenže ty lidi asi taky nemaj rodiče, kteří od nich čekaj něco víc, kteří čekaj že se budete chovat normálně. Rodiče, kteří jsou fajn, v pohodě a vše vám dovolí když vidí, že ve škole máte dobrý výsledky. A neznaj ten pocit zklamání jak jich tak sebe samých. Jo, chci od sebe něco víc. Nemohly přece všichni čekat, že budu do nekonečna ta "Raduš dračice, co všechny fuckuje". Nikdo mi Raduš neřekl už dobrejch pár měsíců. Tedy, až na Lenč. Jediný člověk který mě neodsuzuje, pozná kdy mi něco je ( a jako, že s ní mi většinou nic není) a umí poradit. Nikdy jsem jí to nepřiznala, ale je to můj vzor. V podstatě má vše. Stíhá vše a hlavně, to dělá pro sebe.
Tumblr_mjrd5skmih1s61i9yo1_500_large
A víte co? Já nevím. Nevím, proč už mi nepřipadají pí**viny tak srandovní. Když S. něco řekla, měla jsem výbuch smíchu a pokračovala, nevím jak je to teď ale posledních pár rán co jsem s ní šla se smála sama. Dostala jsem rozum? Možná.
Nebo se prostě nechci chovat jako malej "spratek" ?

Pořát umím bejt ta "Raduš" ale nikdy už to nebude jako dřív.
Chci další "level"

Omlouvám se, zase jsem potřebovala trochu vypustit páru, kdyžtak to ani nečtěte.. je to zbytečný. :)


someday

12. march 2013 at 12:13 | Ranly |  Diary
už mi přijde zbytečný se omlouvat. Upřímně řečeno, blog docela začínám opouštět, díky netu v mobilu.. nepotřebuji témeř díky ničemu chodit na comp, krom to mi na něm stejně povětšinou sedí táta, jelikož ten jeho nejde. takže super. no nic, prostě s V. si píšu na mobilu, a na comp jdu spíš vyjímečně. nebo dělám absolventku kterou stále ne a ne dodělat, snad dneska.. už jí chci mít z krku. Na to, že je druhé pololetí, přihlášky na školu odeslané se mi zdá, že se učíme a píšeme snad jestě víc než v prvním.. a to už o známky zase tolik nejde. Jinak je vše celkem v klidu. Divný, že mi teď všechno nějak dobře vychází.. začínám z toho mít blbej pocit, že to brzo bude naopak. Ale co už.
K tomu co poslední dobou dělám nejčastěji bych zmínila asi hlavně seriály - the walking dead, grimm azačínám stahovat teorii velkého třesku(nové díly). Koukám ale, že zanedbávám L. takže budu muset trochu poupravovat plány.. chybí mi jak ona tak i focení, na který si většinu dní ani nevzpomenu. Ano, moje chyba. No nic, píšu ze školy, máme compy a už mám hotovo.. ještě mě pár hodin čeká. pro přesnost domů se dneska dostanu po čtvrtý, poslední dvě hodiny tělák. No, co víc si přát? kecám. nevadí mi. lepší než sedeť v lavici a koukat.. poslouchat učitele a lidi co za náma dělaj blbosti no ne? (Dobře, nebo je taky fajn se k nim občas přidat). Taky máte občas takový debilní sny? :D / dnes se mi zdálo, že na mě řve jedna učitelka od nás, který jsem do očí nadávála. tak..WTF?!?/ asi nejvíc se omlouvám Sbéčkům ale když jdu na comp většinou se na vaše blogychodím dívat :))
483753_440441222707393_1816401951_n_large
BTW: poslendí dobou mám strašný chutě.. mmm.. nutella ♥