February 2013

Huskies.cz part 2

26. february 2013 at 19:00 | Ranly |  Photos Nikon
o psíky jste jevili docela zájem, tak vám přidávám zbytek fotek, tak doufám že se budou líbit. Jinak co se týče toho dne, bylo to vážně pěkný a psy byli většina velmi přítulná.. někteří moc hladit nechtěli ale u jiných.. prostě.. sama bych psa chtěla, ale i já mám samozřejmě "čičí" :D nevadí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
A nějaká krajina.. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Last Week

25. february 2013 at 18:32 | Ranly |  Diary
Snad zbytečný se omlouvat, a slibovat, že budu víc přidávat. Čím víc toho nakecám tim míň toho pak udělám. Takže, co bude to bude.
Od doby co jsem nepřidávala se toho opět moc nestalo. V sobotu jsme jeli na "kouřící horu" - Boreč. Bylo to fajn, krajina byla pěkná a pár fotek jsme tam také pořídily. Neřekla bych, že to někdy řeknu ale ty naše výlety už mi vážně docela chybí! V neděli jsem gruntovala, takže nic moc. V pondělí byla Praha, a nákupy. Byly jsme v Paládku a v Letňanech, věci, které jsem pořídila přidávám níže. Zbytek týdne se střídal, buď jsem byla venku s L. nebo s V.. V sobotu, byla celkem "zima" (bylo poměrně teplo, ale snežilo, takovej ten dobrej sníh) takže jsme s L. šly k nám tvořit sněhuláka, ze kterého nakonec vylezla povedená "socha" dodala bych, že větší zásluhu na tom má L. a její umělecké schopnosti. Prázdniny jsem si tedy v celku užívala.imagebam.com - je v životní velikost ( větší než já :D)
Na druhou stranu jsem někde nejspíš ztratila svou oblíbenou fleshku, se všemi prezentacemi a absolventkou, takže některé můžu dělat znovu. Ale, tak co už no, stane se.
Velkou novinu, ze které mám opravdu radost, je návštěva Paříže, která se uskuteční v květnu (mám ten pocit) tak doufám, že pořídím co nejvíce fotek, ale do té doby zatím času dost.
Koukala jsem, že psi se vám líbili, tak vám přidám ještě jednu várku.
K mé nečinosti na tomto blogu bych dodala, že na blogspotu jsem tak neaktivní nebyla, dodala jsem tam všechny zbylé staré fotky, takže teď už budu přidávat nejnovější. :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Takže.. šaty (Gate 300 Kč), dva topy - šedý a modrý-který jsem -debil- zakryla šatama- (Tally weijl - 220Kč), Svetr (CA 100Kč - zlevněný), legýny (píšou se s tvrdym ?)- ( NY -180Kč), náramky ( jsou černé a bíle se "stříbrným" nápisem ) - (Tally Weijl - zlevněné - 30Kč), a nakonec černé hvězdičky magnetické náušnice ( nemužu nosit normální, takže z těchto jsem měla radost) - (Claire's 100kč)
Fotila jsem to večer, takže jde poznat to špatný světlo, za to se omlouvám. Nevýhodu náramků jsem poznala hned, co jsem is je vzala, nápisy nevydrží na místě, pokusím se s tim něco udělat, ale myslím že je to marné :D. Co se týče fotky mě, jsem tam nějaká roztáhlá, nevim jak se mi to povedlo :D

Huskies.cz

17. february 2013 at 23:57 | Ranly |  Diary
Omlouvám se, opět. Nestíhám. Nic víc k tomu asi neřeknu. Téměř celý týden jsem se nedostala na comp, na tož na blog. AFFíkům už jsem psala, obíhala. Vzhledem k tomu, kolik je, to zkrátím. Nic se v podstatě neděje. V sobotu jsme byli na výletě.. po delší době, bylo to tam fajn, nějaký ty fotky jsou tak aspon že něco, pak jsme se stavovali i v ikee, to zas bylo.. prostě boží. Dneska jsem vstala dřív, hned jsem musela psát L. jestli nechce zajít fotit, protože to počasí bylo vážně super, taky že jsme šly. Teď máme prázdniny takže je to fajn, budu se snažit víc přidávat, i když zítra nevím, jedeme s L. do Prahy nakupovat a vzhledem k tomu že já mám snad seznam věcí který by se mi hodily a jedem do Prahy tak předpokálám a doufám že věcí bude dost, tak bych mohla přidat článek právě o tom. Ale to se ještě uvidí. Jinak, přidávám ty slíbené "husky" bylo to super, strávili jsme tam asi 3 hodiny, byli jsme promrzlí na kost ale skvělej zážitek :* Přidávám jen pár fotek, kdybych měla přidat všechny tak bych se asi po ** :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
je jich pár, a stejně docela chabý. Dohromady jich mám asi 200 nepromazaných, až promažu tak z nich zbyde sotva 20.. přesto.. jsou dokonalí :*

Chalk Outline

9. february 2013 at 0:06 | Ranly |  Diary
Zase jsem nenapsala. Je to bída.
Za tu dobu se vlastně nic nezměnilo. Dalo by se říct že ani učitelé už si nestěžují. Ve škole zavládá docela pohoda. Vlastně nemám co psát. S nikým nic nemusím řešit, leda sama se sebou. Aby článek nebyl tak nudný přidávám jednu boží písičku
You left me here like a chalk outline,
On the sidewalk waiting for the rain,
to wash away, wash away.

You keep coming back to the scene of the crime,
But the dead can't speak and there's
nothing left to say anyway.

→ Už asi dva týdny se snažím být nemocná, ale pořát nic.Týden v postely by byl nanejvíš fajn, skouka bych Prolhané krásky, teorii velkého třesku, the valking dead a ještě bych stíhala přečíst Eragona, Ticho, i další. Prostě celkově by se mi hodil tejden "válení" ale to bych nejdřív musela chytit pořádnou chřipku, což se mi bohužel nedaří.

Ve středu začínáme s holkama jezdit na kolech, protože už je konečně taky občas hezky. Ke včerejšku bych se asi moc nevyjadřovala. Cejtila jsem předem že ten den bude na nic a taky že byl. (Nenávidím čtvrtky) Dneska jsme o výtvarce pletli náramky/nebo taky dělali takový ty primitivní bambule/ a nějak mě to začalo bavit, takže v tom asi budu pokračovat.. (zítra dopoledne si jdu pro bavlnky).Přidávám fotku prvního, dokončeného. Je docela dost široký, ale co už, ty bavry se mi líbí.

Mohla bych se asi zmínit o "huskies.cz" ale předpokládám spíš, že zítra přidám článek zameřený na ně, i s fotkami.

..měla jsem tam fakt..divnej výraz jelikož to bylo focený ráno, tak jsem radši .. "udělala opatření" ..
→ V jeho mikině ♥, první náramek
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
jednoduchý outfit.. kraťasky, černé punčochy, černé tílko, černej svetr.. (jo, ta černá :D pro rozlazení jsem si vzala aspoň červenou podprdu, ale stejně to ničemu nepomohlo :D) Natočila jsem si vlasy, a docela jsem byla i s pokojená, na fotce to však tak "bombově" nevypadá..

BTW: vlastně zase tak neaktivní jsem nebyla, stále přidávám fotky na blogspotu .. tady :)