January 2013

must be

29. january 2013 at 20:57 | Ranly |  Diary
Opět jsem déle nepřidávala, není důvod. Prostě se mi nechtělo nebo nebyl čas. Přes víkend jsem byla u ségry. Má pár měsíců novej byt, tak jsem tam jela.. měla tam teda fakt pěkně naklizíno, ale co, bylo to fajn. Mezitím měla V. oslavu, kam se dostavilo .. no moc lidí zase ne.. ale stejně, možná nakonec vážně lituju že jsem tam nešla, ale nevím, mám divnou náladu nad sebou pochybovat. Jinak asi nic. Dneska jsem dostala zase poznámku - pozor! letos první! (patřila jsem k těm, co měli "důtku" mezi prvníma, byla jsem hroznej zmetek) no nevím, nějak to prej zase začíná, ale chcem si prostě užívat, jen učitelé mají něco proti. Nevadí no. Chyba v systému. Jinak asi nic. Venku zase sr**y tak k čemu to je? že je jeden a půl dne sníh a pak "TOTO" ?!? nepochopím! Začínám zjišťovat, že kdyby ke mě někdo přišel, a začal zkoumat můj šatník, asi by si pomyslel že jsem emo. ( hodně černý) takže jsem si řekla, že krom šatů, si zakážu kupovat černé oblečení. Tak to jsem fakt zvedavá. Asi bych jen dodala, že se mi to nějak urovnává v hlavě ( jo, fakt brzo!) uvědomila jsem si, že S. vlastně nikdy nebyla nic jako BEST, protože spolu trávíme čas spíš proto že musíme, moc společného nemáme.. a tak nějak celkově je S. docela nezajímavý člověk, s chováním malého fracka. A že jsem udělala docela dost velkou chybu, když jsem ji upřednostňovala před L. ale to je teď už jedno, stalo se. Nebudu tu kecat, přidávám outfit, a pádím na simsy.imagebam.com
Fakt tam vypadám nějak divně, jsem tam nějaka.. no nevim :D zaskočená? nevím. Chtěla jsem taky trochu "barev" než pořát a dokola černou, tak jsem to nakombinovala takhle.. tílko - gate, vesta- takko, nahrdelniky -NY, naramky jsou odevšať. ;D

Omlouvám se AFFíkům, ale jak jsem koukala, také nejsou všichni zrovna dvakrát aktivní. :)

Altogether..at rest

21. january 2013 at 20:59 | Ranly
Zase píšu, omlouvám se, že jsem nic nepřidala o víkendu, jak jsem psala, že ještě přidám. Nebyl nějak čas, nebo spíše jsem čas využila k mému prospěchu.
Tentokrát se mám docela dobře, cely ten tyden, či jak dlouho to trvá bych popsala jako větší depku. Trochu jsem si vyjasnila určity věci. V. mě stále nehorázně s tím jejím tabletem se*e, protože se může po**! Ale co už, zrovna ona, mi může bejt u zadní části. Řekla jsem si, že se nebudu "podvolovat" nebo jak to napsat, prostě, že si budu dělat co chci já, a když to -třeba S.- nebude chtít udělat se mnou, tak to prostě udělám sama. Což je třeba zrovna s tou lavicí. Když nebude chtít jít do ní se mnou, tak tam prostě půjdu sama. Zmínila bych se možná o problému "nenávistného trojuhleníku" ale na co? moc lidí to tady asi zajmat nebude.
Venku zase sněží, si říkam, že ten debil nahoře se nám normálně už vysmívá :D Jinak, bych byla ráda trochu nemocná, hlavně proto, že bych měla dostatek času, a nikdo by mě pár dní nesral. Chtěla bych dočíst Na větrné hůrce, pak začít Eldesta, Ticho ( Zavržený ) a také přečíst dlouho odkládanou twilight sagu : nový měsíc a zamění ( četla jsem první a poslední díl) jenže než se k tomu dostanu.. :/
No nic, zítra přidám něco o ivt - možná. A co vy, jak se vede? (u mě je to jako na houpačce že? nesnáším svojí náladovost)
6941018570_9521826270_z_large

Has been

19. january 2013 at 0:34 | Ranly |  Diary
Konečně je pátek, teda okey, teď už sobota RÁNO, dneska půjdu fotit s Lenny, docela se těším, za prvé jsem zase dlouho nefotila, a za druhé je fajn pokecat s někym, kdo to má v hlavě v pořádku. V neděli jestě nevim, ale píšem čtvrdletku z matiky, tak uvidim jestli nezůstanu doma nad učením. Teď jsem začla hrozně ujíždět na Prolhaných kráskách, prostě ten seroš žeru a nejlepší ten kluk.. nevim méno.. :D ale je boží. Kdo se taky dívá? přidávám aspoň outfit, ráno sem se měla docela dobře, taky jsem snad podruhé měla radost ze svých vlasů a to už je co říct(na fotce už jsou splyhlý). Taky máte občas chvíly, kdy byste se nejradši zachumlali do postele, a zůstaly tam celej den-vysrali se na školu-, prostě uplně vypustili realitu ať už s noťasem nebo knihou?
Já radši mizím, o víkendu ještě něco přidám :)
imagebam.com
Na fotce vypadám samozřejmě jako debil, ale co už. "mikino-sako" - takko, tričko - HM, to černy na tom GATE, pasek, kalhoty NY, nahrdelník - Claries, prstynek "BFF" takko

OMG

15. january 2013 at 18:49 | Ranly |  Diary
Bože. Konečně doma. Řeknu to prostě - děs. Nehorázně mě to nějak všechno štve. Ale, postupně. Sobota byla skvělá, zeblila jsem se bravůrně (promiňte ten výraz) ale opravdu jsem se bavila. V neděli jsem jela s L. do Kolína, už mi bylo docela fajn, odvezla jsem si tílko a šaty, možná později přidám v případě zájmu fotky.

V pondělí jsem měla asi stejnou náladu jako dneska, prostě vražda. Jsem znuděná, píšem pořát blbý písemky.. Štvou mě nějak i ty lidi, pořát poslouchat ty samí keci, // od holky, co jí je víc než mě, ale chová se jako 10-11 letá (tím nechci nikoho uražet, ten věk je fajn, ale když se tak chová skoro 16letá?) nedokáže se srovnat s tím, že nemá jednoho kluka co chce, a po mě chce pořát rady, a co já jí mám asi říct, když od něj vyloženě zdrhá, a když ho na chodbě potká tak začne vyvádět?// Nechci si pořát jen stěžovat, ale stejně je fajn mít ve svém okruhu přátel i někoho, kdo vám dá alespoň nějaký rady, a nesere vám pořát něco s klukama a i přes strádavý období.. bez ní by to nešlo, protože je snad jediná osoba která mě vyloženě za nějakou dobu nesere :D -Ano, píšu o Lenny. - no nic, tak jsem si tady zase postěžovala a můži jít psát ukol na matiku, češtinu a učit se na ájinu.. :D aspoň přidám outfit, když už nic.. Tričko ( je na něm napsáno looking for a vampire :* :D) - NY, vestička - takko, žiletka - asi z pouti? :D, pásek je z internetovýho obchodu tuším že metalshop a bílí kalhoty nemám páru odkud jsou.
imagebam.com

Crap with light

12. january 2013 at 14:45 | Ranly |  Photos Nikon
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
BTW: Přidala jsem fotky na blogspot, tak koho to zajímá tak se podívejte ;)

Bitches

12. january 2013 at 11:21 | Ranly |  Diary
Zase se ozývám, ještě tento týden čekejte zdoršenou aktivnost, ale po písemkách a uzavřených známkách už budu přidávat tak, jak jsem slíbila. Naivně jsem si myslela, že budu stíhat však opak byl pravdou. Toť asi vše k chodu blogu. 
little pou
K minulému článku bych se asi moc nevyjadřovala, ten den mě poznamenal, ale vy to berte jako menší depku. :D
Co plánuji na víkend? No, dneska mám v plánu, dodělat věci do školy, a zase si po tom týdnu uklidit v pokoji, protože.. no po atomovce je ještě asi slabí slovo. Podařilo se mi vstát dřív, taky jsem šla dřív spát, poslední dobou jsem nějaká divná, pořát je mi tak nějak "jetě" no každopádně se plánuju ožrat..konečně.. pořádně. Pití nám koupí ségra, takže s tim by problem být neměl. Doufám, že mě nikdo nenapráskáte ;D Plánujem to taky takovo dobu už. No, co. Venku je zase počasí, že by se z toho jeden PO. hrozný, o Vánocích jsou ty největší sr**ky a teď najednou bude sněžit? WTF?!? fakt logika. Ale ono to zas roztaje, tak co. To by byl asi zázrak, kdyby tady byl sníh, na Vánoce a né teď. No, na zítra plánuju jet do Kolína s Lenny, to bude taky jízda, doufám že se to nějak nezruší, a kdyby tak bysme určitě jely dýl, jsem sice trochu víc švorc, ale nevadí. V Knihovně jsem si pučila Eldesta, a ještě mám doma Na větrné hůrce, tak doufám že mi zase zbyde trochu času abych si mohla počíst.

To by bylo asi vše, gratuluju všem, kteří to čtou. Outfit přidám možná později, z dneška. Jinak přidám nějaký fotky, a plánuju nějakej větší článek.. pokud na něco přijdu. Kdyby měl někdo nějakej nápad tak ho uvítám.

For..

9. january 2013 at 17:28 | Ranly |  Diary
Nestíhám. Jednoduše řečeno. Musím udělat absolventky, z dějáku mi vychází 3 a nemám páru jak tu ježibabu přesvědšit na dvojku, super. Dneska jsem se byla podívat na škole, bylo to celkem fajn, bože.. a ty kluci ♥ Mohla jsem se po! :D No, celkově jsem si začala uvědomovat, že od sebe chci víc... chci jít na jinou školu, a dokázat, že mám i na to, jít víš. Uvidíme, tohle už jsou jen takový.. "uvahy" Jinak, u nás je teď hrozně "populární" hra "POU" v mobilu nevím jestli znáte.. u nás to teĎ hraje každej- ale já s Vi. to začali!! :D to nám neupřete! Tak jsem jen zvědavá za jak dlouho to bude zase out. No, tak já zase pádim, dlužím ukol na čejinu a ještě jsem si vzpoměla že píšem z Ajiny a opožděně i z fyziky protože jsem se z ní dneska ulila díky tý škole.. Vohou, nemůže bejt líp. Tak aspoň přidávám outfit :
imagebam.com
Kalhoty - New Yorker, Pásek - nějakej online shop / možna metalshop? , kravata též, vestička - takko, tričko - Gate, Naramky už nevim odkud jsou a tento tyden mam nehty na fialovo.
K fotce bych dodala, že tam vypadám jak dylina, ale vlasy mě serou a do smíchu mi zrovna není.. :)
Včera už jsem to nějak nezveřejnila, za to se omlouvám, dnešní nadpis by byl asi dost jiný. Cítím se, jak už dlouho ne. Zklamaná? ne, tohle slovo to nevystihuje. Je mi upřímě strašně. A nejhorší, že si za to můžu sama. Je fajn, že umí dělat jako že se to nestalo, ale já vím, že ho to sere, prostě to vím. A proč jsem to vlastně dělala? Ach jo, nechci šířit špatnou náladu, psala jsem, "chci od sebe víc" a hned na to.. Ach jo. Zítra přidám možná outfit..

Tipple

3. january 2013 at 22:38 | Ranly |  Diary
Dnešek byl docela zajímavý. Zase po těch božích pár dnech volna zase do školy, šli na nás pomalu, což je fajn, teda až na NJ, samozřejmě za 5, a slovíčka, která budou též. Hlavním "aktem" dne, bylo spíš odpoledne - odpoledka, a hudebka, jako poslední 8. hodina. Chtěly jsme se trochu ožrat.. tak jsme si chtěly koupit dvě coly, a smíchat to s takovym tim levnym vínem, no jo, jenže jako na potvoru nám to dneska nikdo nechtěl prodat - zmetci! tak jsme "klovly" jednoho celkem pěknýho kolemjdoucího chlápka, kterýho jsem uprosili a on nám to víno koupil, tak jsme byly trošku "na sračku" :D pořádně ožralý jsme nebyly ani z daleka ;D No, přiznávám, že jsem si dala i "cígo" který měla kámoška, ale byl to humus, už to nikdy nestrčim do tlamy - nechci si prokouřit život, fakt že ne ;D Ale byla nějak situace.. co já vim, nemá cenu to zakecávat že.. ? no, docela jsem nemohla z toho jaký - s prominutím- sračky jsem "vypouštěla" z ust .. ale jo, užila jsem si to, plánujem další, ale pořádnější. Jinak, zítra je zase pátek což je fajn.. :D pak zase víkend ♥ Nic, užívejte, dnešní outfit ↓ ;)

červené kalhoty- CA(300kč(?)), černé tílko - Gate(?), košile - New Yorker (250Kč(?)), "M- hranoly" a srdíčko jsem dostala od "ježiška" ;D

2012 → 2013

2. january 2013 at 22:41 | Ranly |  Diary
Chtěla jsem tento článek napsat dřív, ale nějak jsem nestíhala, ostatně i teď mám jiné věci na práci, ale chci být více aktivní na blogu, takže to píšu opožděně ale přece teď.

Poohlédnutí za rokem 2012
Nakonec se v tomhle roce jednalo o všem.
 • Na začátku mě potkal nepovedený vztah, s jedním debilem, co mu šlo hlavně o sex, který nedostal a poslední slova, která jsem se dozvěděla byla: "nemiloval jsem ji, líbilo se mi jak mě chce" přitom to tak ani nebylo. Každý měl něco proti. Pak jsem se na kluky z vysoka vybodla.
 • Následovaly mé 14. narozeniny. - K tomu bych dodala jen, že nesoudím podle věku (hlavně na blozích), a věk je pro mě jen číslo, připomínající jak dlouho už tady na světe jsem.
 • Dosti vydařené plány na prázdniny s nejlepší kamarádkou, stavění teepee, navštíveno nesčetně míst, přežila jsem i rodinnou dovolenou, jejíž výhodou bylo navštívení některých míst v Německu, spaní v bungalovu v zoo Hradci Králové, kde se mi mimochodem rozbil foťákt, takže jsem přišla o příležitosti fotit zvířata zblízka, výhodu to mělo - dostala jsem nový foťák - přechod mezi kompaktem a zrcadlovkou - polozrcadlovku Nikon Coolpix L120, spaní v autě, koupání v bazénu, "noční kolečkové Rallye", zkouknutí několika desítek filmů, z nichž nejoblíbenějšími se stali Prcičky, a Misfits: Zmetci - za tyto prázniny jsem se nestýkala s nikým, z mé třídy ( dobře, jen sem šla ven s jedinou kamoškou) a vůbec mi to nechybělo.
 • Návrat do školy přinesl mnohé změny
 • Pohádala jsem se s nejlepší kamarádkou, protože jsem si chtěla "vynahradit" věci které jsem ve městě prostě nemohla. I přez období "strádání" nejlepší kámošky, jsem si užívala - běhala, lezla po stromech, a hrála s "vesnickou partou" pro některé "stupidní hry". Nevýhodou bylo, že kamarádka která mě k tomu tak nějak "dovedla" pořát řeší/la nějaké problémy, prostě i zápory tam byly. Nakonec bych řekla, že se jednalo spíše o velké nedorozumnění, které mě mrzí, taky pro to, že vím, že jsem za to dost mohla.
 • Díky času stráveného "někde tam" jsem se opět dost sblížila s jedním klukem z čehož se postupem času stávalo něco víc, a niný už jsme spolu dva měsíce. → našla jsem normální a déle trvající vztah, samozřejmě, lidi se nám do toho dlouhou dobu srali.
 • Vánoce byli fajn, dostala jsem vše co jsem chtěla, vztahy s lidmi celkově se začínají držet na úrovních "dobrý - lepší" a s nikym se nějak extra nenávidím, ani nehádám. Ovšem to se netýče rodiny, protože začíná být pěkné dusno.
Celkove rok 2012 docela rychle utekl, a já zvládla všechny nastražené překážky, i když některé se nepřekonávaly snadno. A co čekám od nového roku?
Docela se obávám, toho, co mě tento rok vlastně čeká. Snad největší změna bude jiná škola, ještě předtím se však obávám prázdnin, protože opravdu netuším jak budou probíhat, hlavně, chtěla bych je strávit, jako "loni" jenže to asi vzhledem k okolnostem nepůjde, také mě čekají taneční (bože, to bude :D). Ale říkám si, že se do prázdnin ještě mnoho věcí určitě změní, takže nebudu věšet hlavu. Říká se, aby člověk nekoukal na to co se stalo, protože už to nezmění, ale plánovat budoucnost také není zrovna nejlepší, podle mě, se má žít prostě dneškem, okamžikem. No nic, dále bych se také chtěla překonat, a "udělat to, co se může od 15" - nikoho nekopíruju, ale to už zajíždím do jiného tématu.
Takže něco jako mé "přecevzetí?" :
 • Hodně přemýšlým nad vrácení se k mému koníčku - znovu začít hrát na kytaru
 • Více se věnovat blogu ( nejlépe každý den, ale vím že to nevyjde takže minimalne 4 članky do tydne)
 • Rozhodně se nebudu vzdávat focení, doufám že nový rok mi přinese nové možnosti, a místa k focení
 • Ráda bych, aby se mé vztahy s lidmi stále držely alespoň na průměru, hlavně nechci ztratit nikoho z mých blízkých. takže budu dělat vše pro to, aby to fungovalo
 • Chci se zbavit své otravné náladovosti, ale je to zlozvyk, nejsou na to prášky? :D
 • Naučit se ovládat, a nemluvit sprostě (ale to je prostě vyloučeno)
 • Víc se snažit ve škole
 • Chodit spát včas, a naučit se ráno vstávat (-večer spát, ráno vstávat- celkově se toho víc stihne)
 • Jedno, z nevyplněných přání - koupit si boží sukni ( nevím jak napsat jakou myslím, ale "ona" ví ;D) a sehnat si šaty do tanečních.. a boty.
 • Získat svojí "vysněnou postavu" - více sportovat, zdravěji jíst
To by bylo asi všechno, gratuluji těm co to přečetli, těm co ne, postačily jen tučná slova ;D
Všem do nového roku, přeji to nejlepší, štěstí, zdraví, "prachy" ;D, a úspěšné překonání "životních překážek" které nás i letos určitě čekají, také při plnění novoročních přecevzetí.
Nakonec přidávám fotky z ohňostroje - nejsou nic moc, a je jich jen pár, i přesto doufám že se vám budou líbit.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

31.12.2012 - 1.1.2013

1. january 2013 at 13:41 | Ranly |  Diary
Ahoj, omlouvám se, ale nestíhala jsem, lepší "výmluvu" nemám. Jak u vás probíhal silvestr?
Já byla s L. přesneji řečeno dopoledne jsme si zajely na nákup, asi v půl čtvrtý jsme šly něco vyfotit, a celkově se prostě jít projít ven, pak už jsme byly jen u nás. Koukaly jsme na Misfits:Zmetky - celá 4. řada.. musím říct, že i přesto, že mi tam chybý hlavní herci .. - Samon, Kelly, Alisha, tak stejně nezradili prostě opět absolutně zabijácký :D šly jsme si lehnout v 5:20 , což je docela dobrý... Po pokoji mám sejrový koule, ale byl to zatím můj nejlepší silvestr, a doufám že i její.
Dneska plánujeme jít ještě na "tradiční" ohňostroj, beru sebou foťák, tak doufám že něco vyfotím.. fotky kdyžtak přidám zítra.
307222_473590836031389_1151173011_n_large