October 2012

Heart

31. october 2012 at 19:38 | Ranly |  Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Impasse

31. october 2012 at 16:54 | Ranly
Zdravím.
Snažím se poslední dobou víc přidávat, ostatně venku je zima a brzy se stmívá takže jsem byla nucena opustit "rituál" ježdění do vesnice kousek odsud, také si chci co nejvíc užívat, přesto, že některé situace a události které se staly nebo se teprve stanou mi to zrovna neulehčují. V mnoha věcech jsem uvízla na mrtvém bodě, vtipem je že mi to nevadí tak moc jak jsem si myslela, tedy, až na kluky tam mi to vadí celkem dost. Ohledně školy si nestěžuju, začínáme dost psát ale přestávky a lidi ve škole to dost vyvažují :D Právě jsem si vzpoměla, že je nebo byl (?) Halloween, myslela jsem si že ho strávím líp, nakonec to ale vypadá že nevyřežu ani ty dvě dýně které na mě pořát tak nějak čekají. V pátek plánuju jet s kámoškou do Kolína, co v sobotu ještě nevím jistě, ale návrhy jsou. Taky na sobě teď značně makám - snažím se zhubnout a zlepšit si kondičku takže bych si mohla jít třeba zaběhat, což?
Girls-motivation-run-sport-text-favim.com-320789_large
- večer sem hodím ještě nějaký fotky ;)

Dark Shadows - Temné stíny (2012)

30. october 2012 at 21:03 | Ranly |  Films and serials
Můj názor: Film se mi líbil tak nějak celkově. Je sice o upírovi, ale alespoň má ten upír nějaký důvody.. proč se jím stal, není tam tři prdele upírů který někdo vraždí, a všichni vědí o co jde, krom to upíra hraje zrovna Johnny :D Stojí za zmínku i skvělé propracování mejkapu a prostředí. Není to sice jeden z nejlepších, které jsem viděla ale musí se nechat, že je taky o něčem jiném než ostatní filmy s upíry. Podle konce soudím, že by mohli natočit další díl, ale doufám že se tak nestane protože bych řekla že už by to bylo o ničem. Přecejen třeba u pirátů z karibiku se mi také nejvíce líbí jen první díl, ty další už prostě nejsou takový..
Film vyšel v r. 2012 a má 118 minut.
Natočil:Tim Burton
Hrají: Johnny Depp, Michelle Pfeiffer, Helena Bonham Carter, Eva Green, Jackie Earle Haley, Jonny Lee Miller, Chloë Grace Moretz, Bella Heathcote, Gulliver McGrath
Obsah filmu:V roce 1752 vypluli Joshua a Naomi Collinsovi se svým synem Barnabasem lodí z anglického Liverpoolu, aby začali nový život v Americe. Ale ani oceán jim nepomůže v tom, aby unikli záhadnému prokletí, které jejich rodinu pronásleduje. Uplyne dvacet let a Barnabasovi leží svět u nohou - tedy aspoň město Collinsport ve státě Maine. Majitel panství Collinwood - Barnabas je bohatý pán, má moc a je to notorický playboy…dokud neudělá zásadní chybu - zlomí totiž srdce Angelique Bouchard . Angelique je čarodějnice každým coulem. Přichystá mu horší osud, než je samotná smrt: promění ho v upíra a pak ho upálí zaživa. O dvě stě let později se Barnabas nechtěně dostane ze své hrobky a přichází do naprosto jiného světa roku 1972. Vrací se na panství Collinwood a zjistí, že z kdysi velkolepého panství jsou dnes jen ruiny. Zbytku rozpadlé rodiny Collinsů se daří o něco lépe, každý skrývá své temné tajemství. Hlava rodiny Elizabeth Collins Stoddard přivolá blízkou psychiatričku Dr. Julii Hoffman, aby jim pomohla vyřešit rodinné trápení. V usedlosti žije také neúspěšný bratr Elizabeth Roger Collins její pubertální dcera, rebelka Carolyn a Rogerův předčasně vyspělý 10ti letý syn David Collins. Rodinná záhada se přenese i na správce Willieho Loomise, kterého hraje Jackie Earle Haley a na Davidovu novou chůvu Victorii Winters. (oficiální text distributora)
30813dc661e713c07aa67ab8ba4352f5b30cd6dc_large
Tumblr_mcgjbo5reu1rnihhao1_250_large
..z tohohle nemůžu.. (po Sexu :D) ↓

Autumn Outfits (n.3)

29. october 2012 at 21:34 | Ranly
Sice venku to na podzimní super outfity moc není každopádně přidávám letos asi poslední toho tipu.
598822_388308871242118_110615034_n_large

535941_10151169069589694_1273519924_n_large

Weather

27. october 2012 at 19:09 | Ranly
Počasí mi tak trochu víc zabilo plány takže teď nemám co dělat. Pro velkej úspěch jsem si aspoň přepsala zuboženou chemii a koukla se na děják, ze kterýho píšem jen díky -promińte mi ten výraz, ale fakt se mu tak říká- černý pí*e. Nemám co psát, a to je u mě divný. Tedy, já mám co psát, jen by to tady píš jen tak zůstalo.. že jsem to jako napsala ale jako to nikoho nezajmá. Prostě nám tady sněží, né už nasněžilo. To je asi zpráva dne :D
Ještě bych se mohla zmínit, co jsem dělala celý "prázdniny" ale fakt je, že kdybych to sem napsala, tk by měl jeden nezavředržka zase tři prdele keců a to já fakt nepotřebuju řešit.
→Máte někdo nějaký plány na halloween?
Tumblr_lsm0sbfx691qi23vmo1_500_large

Zombieland

25. october 2012 at 21:48 | Ranly |  Films and serials
delší dobu už jsem nepřidala žádnou recenzi na film.. tk tady máte zombieland..! :)
Můj názor: Film se mi líbil tak nějak celkově, je tam nějakej ten děj, jsou tam pěkní zombíci. Nemám nějak odvůdnění, nenudila jsem se, určitě doporučuju. :)
Film byl v kinech v roce 2009 a má 88 minut ( na rok 2013 se plánuje Zombieland2)
Natočil : Ruben Fleischer
Hrají : Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Amber Heard, Bill Murray, Derek Graf, Jacob G. Akins, Hunter Aldridge, Elle Alexander, Michael August, Melanie Booth, Daniel Burnley, Chris Burns, Dalton Cole
Obsah filmu: Akční komedie Zombieland společnosti Columbia Pictures vypráví příběh dvou mužů, kteří se snaží přežít ve světě, ovládaném zombies. Columbus (Jesse Eisenberg) je obrovský zbabělec - ale jak se ukazuje, pokud máte hrůzu z toho, že vás sežerou zombies, dokáže vás strach udržet naživu. Tallahassee (Woody Harrelson) je drsňácký zabiják zombie, který je motivován touhou získat poslední čokoládovou tyčinku na světě. Když spojí své síly s Wichitou (Emma Stone) a Little Rock (Abigail Breslin), které také objevily vlastní způsoby, jak přežít nadvládu zombie, budou muset zjistit, co je horší: spoléhat se jeden na druhého nebo se nechat přemoci zombies. (oficiální text distributora)

Autumn outfits (n.2)

23. october 2012 at 18:59 | Ranly
Asi bych teď měla mít strašnou potřebu se vypsat, vše ze sebe dostat ale olala.. ono není co. Takže já se omlouvám že jsem dost neaktivní.. ale já mám teď lepší věci na práci, mojí činnost čekejte spíš na zimu protože to se budu ostatně jako každoročně asi dost nudit ;D Tak alespoň nějaké outfity když už nic ;)
354174-7-1348495831008_large

Empty

18. october 2012 at 19:42 | Ranly
Dneska jsme byli v divadle, bylo to fajn.. celkově jsem si posledních pár dní dost užívala. Ted na mě ale nějak všechno dolehlo.. z ničeho nic se mi změnila nálada, a radši bych ted skočila z mostu. To přejde. musí. Nějak se ted nemám komu svěřovat, jedné to říct nemůžu, a druhou to nezajmá a nechápe to. Řela bych že už je to zoufalost. Ne, to jen já to teď moc hrotím.
1249138953209928_large

Morning

14. october 2012 at 10:22 | Ranly |  Photos
Tak zase po delší době přidávám nějaké ty fotky.. doufám že se líbí. Byly focené někdy v půl 5 ráno, o prázdninách když jsme s kámoškou celou nos nespaly.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Go along

12. october 2012 at 20:23 | Ranly
Něvím z jakého důvodu ale na blog nějak nemám náladu. Nevím co přidat, a když už si dám tu práci tak to pak stejně nikdo nečte, no nic. Mohla bych si taky trochu postěžovat an život, ale proč? Jezdím ven, přez týden se snažím se učit. Lenč.. řekněme, že tohle nebudu řešit, ale tentokrát nemám problém já. Díky bohu. K uplnym nonstop happy days mi chybý jen pár dosti zapeklitých věcí, každopádně doufám že je dostanu v brzké době. Tedy? na život si nestěžuju. Chtělo by to nějakej ten vztah.. ale což, se taky nepo.. :D Není co psát, možná něco ještě přidám.

Super bomba žůžo novinka! Pro milovníky upířích deníků - samozřejmě do nich patřím- je ke stažení 1 díl 4 série s českýma titulkama - ZDE