September 2012

Soory, not time

30. september 2012 at 20:25 | Ranly
Omlovuám se za extra neaktivnost, když jsem měla čas, tak se mi nechtělo a když ho nemám tak bych sem zrovna něco přidala :D No, tedy - ve čtvrtek jsme měli den zdraví aneb sportovní den, ten jsem si užila, a celkem náhodou jsem slíbila kámošce že s ní půjdu domů pěšky ( vesnice asi 7 km?) No, tak jsem šla.. celkem jsme si to užili.. já lezla po stromech (dobře, jen po jednom) hráli jsme na schovku.. a tak :D Cestou zpět jsem šla zase pěšo páč no nevim autobus .. nevim :D každopádně se mnou šel V. takže jsem se ani nebála, kdybych šla sama asi bych se po.. strachy :D Špatná zpráva toho dne byla, že cestou zpět mě začla bolet noha, přišla jsem, skočila jsem s kámoškou do hypky páš jsem to zase slíbila, a zalehla jsem s tím, že až se vyspim noha bude v cajku. no nic, v pátek jsme jeli do Zlína do Zoo, cca 7 hodin cesty, 6 hodin zoo a pak ještě asi hoďka na nějaký zřícenině. Jo, to už se nožka začla hlásit :D Takže jsme zase přijeli a hotový padly do postele, no čímž se dostávám k sobotě, kdy jsem šla do nemocnice ( pohotovost.. :D) čekala jsem asi dvě a půl hodiny, a mám natažený vazy, ten doktor pěkně čuměl když jsem mu řekla že jsem na tý noze ještě celej den chodila .. :D Tak to mám obvázaný a když dýl chodím tak mě to pěkně bolí. Ale, já si nemůžu dát pokoj takže jsem v sobout ještě jela do Prahy :D čerňák, takže mám zase nový hadry, celkem boží.. a v claries měli slevy čehož jsem hned využila. V případě zájmu můžu přidat oěpt fotky :) No dneska jsem se celkem nudila a učila se, noha odpočívala, chladila jsem jí, takže ani neotravuje :DD Výkend jsem si nehorázně užila. Ty naše seky s Lenč.. :DD No, aspon budu nejspíš jezdit výtahem než se ta noha dá do kupy.. tak musim , snad neco co nejdřiv přidam avalo.

Go out.

24. september 2012 at 19:50 | Ranly
Píšu, protože mám potřebu to ze sebe dostat, takže omluvte tento trapný článek.
No, jak asi tak začít..? Asi tak, že kdybych bydlela ve vesnici, tak bych teď chodila s lidmi z naší třídy ven? Jo, to bude ono. Prostě, už nikdy nevyzkouším jaký to je líst po stromě, spadnout, hrát na schovku.. a na různý dětský hry. Přesně to o čem jsem poslední dobou přemýšlela se jim teď plní. Ona je ve vesnici s klukama, a hrajou si jako malí parchanti. Kruci. Třeba už jsem dostatečně stará na tyhle hry, ale něco ve mě se prostě za "dob našeho věku" nestačilo splnit, a ted začínám toužit po tom, co dnešní děti už neláká. Plánovala bych "splnit to" ale nemám dostatečné.. prostory? lidi? .. jen nevím jak nebo jestli to můžu vyřešit.

Beauty day with friends

22. september 2012 at 20:29 | Ranly |  DIY
Obvykle začínám s přípravou koupelny tak hodinku a půl(je to podle připravenosti, trvá to spíše kratší dobu) před tím než příde kamarádka( u mě tedy Lenč). Koupelnu nachystám tím, že tam dám svíčky, připravím vanu - tedy zajistím pěnu, připravím dostatek ručníků, obvykle přinesu i židli a lavor (na nohy) dále se nesmí zapomínat na manikůru, nějaké masky na obličej, a taky laky na nehty. Málem bych zapoměla na hudbu. Řekla bych že to je takový ten základ.
Pak ještě přináším skleničky ( aby to vypadalo luxusněji dávám ty na víno), pití (zase na efekt to je šampaňský, ale občas jsme si daly i džus, nebo obyčejnou colu) a nakonec něco k jídlu ( my si dávaly hlavně (vyhlazené) víno, když to tak vezmete, že jste v té vaně, máte mokré ruce a budete jíst třeba chipsi.. no nevim :D).
Já nakonec ještě na dveře přidávám dvě cedule - na jedné je napsáno "beauty day" a na druhé "značka" zákaz vstupu.
Tumblr_lckhbimbbd1qbny87o1_500_large
Po téhle přípravě se může začít.
Řekla bych že dále už není moc co popisovat. Tak hodinu-dvě (nemám ponětí o přesném čase) se louhujeme ve vaně, poté si naneseme masku na obličej, odměříme čas (kolem tří minut-podle masky) a smejeme, pak si dáme nohy do lavoru ( voda + nějaká kůra s vůní - prostě aby vám ty nohy nesmrděly) a při tom si děláme manikůru.Většinou si vyfénujeme vlasy poté se oblékneme a nalakujeme si nehty. Řekla bych že tím to končí. Samozřejmě neustále kecáme a hraje naše oblíbená hudba. Přesto že se to nezdá strávíte v koupelně celkem pěkně dlouhou dobu.
Tumblr_m5kqe1onn41r52eyto1_400_large
Doufám že se článek alespoň tochu líbí a bude vás inspirovat.

ill on the weekend

22. september 2012 at 19:29 | Ranly
Jak jste asi poznali z nadpisu jsem nemocná. Tedy, ve čtvrtek to začalo, v pátek jsem jakštakš přežila a na výkend plánuju to vyležet, v pondělí být zase v normálu. Ostatně i mé kámošky co byly nemocné byly doma dva dny a pak už byly celkem v cajku, takže doufám že to tak bude i u mě. Celkem se nudím, trochu koukám po blozích, (mimochodem zjištuji že je ted nemocných nějak moc lidí) a jinak pořát čučím na filmy. Za dnešek jsem dohromady zkoukla asi 8 filmů a seriálů, tedy, plánuju ještě asi 2-3 podle toho jak se mi bude chtít spát. Zítra už snad budu čilejší takže se kouknu na učení, povinnou školní četbu. Jinak taky rozmýšlím nad dessem, ale když mě je tohoto moc líto abych ho už měnila :D Nějak tak ↓ (až na to že já nemám horečku, no možná mám o trochu lepší výraz :DD)
262877_403228716397704_1292151113_n_large

Some Ideas

19. september 2012 at 18:19 | Ranly |  Blog
Nejprve bych chtěla začít článkem s nějakými nápady co se týče blogu. Nečekejte zázraky ale říkala jsem si že by bylo fajn trochu zvíšit návštěvnost, ale do toho budu muset samozřejmě dát trochu svého času a práce. Tedy k věci. Můžu sem napsat, pár bodů ( tipů na článek) které bych mohla udělat, dole jsem pak dala i anketu, budu ráda když se zapojíte.
 • DIY
 • Recenze
 • Něco o mé osobě
 • Videoodpověď
 • Více Grafiky
 • Více fotek
 • Něco odemne - outfity, nehty, líčení, účesy,..
 • Více o mém stylu
 • Méně/ více deníku
 • Více inspirací
Moc už mě toho nenapadá, maximálně ještě soutěž, pokud by měl někdo zájem. Budu moc ráda když si řeknete co byste tu chěli najít. :)
Večer čekejte ten článek Beauty day with friends :) (tak kolem půl osmí? :D)

Prosím o hlas - Finále


Strange

18. september 2012 at 19:34 | Ranly
Nemám čas, teda hlavně náladu tvořit nějaké články, přesto že mě chytá pár nápadů, napíšu si je a až bude chuť tak začnu tvořit. Pro dnešek se ale hodlám trochu vypsat, tak to nečtěte pokud vás to nudí. :)
Devět hodin. Vraždící. Ráno jsem udělala zásadní chybu a to že jsem se napila Monstera, bože! nedokážete si představit jak blbě mi bylo, a to je zvláštní, obzvlášť proto že dříve jsem to pila pořát a bylo mi "hej" . No, jednoho večera když jsme si volaly s klukama, mě i Lenč bylo prostě blbě a od tý doby je mi blbě pořát, tak by mě zajmalo co to má jako bejt?
Škola, no jedna kráva by se vážně našla, někoho tak .... není proč plácat čas a slova, prostě jediná osoba mě dokáže nasrat, divné že ostatní mi jsou jedno, ale ta jedna OSOBA. Ta mi může políbit řiť.
Kluci.. no, jeden by se nejpíš našel, je to "otevřený" nevim, nechce se mi to řešit, protože ani nevím jestli to mysleli vážně. Neřekla jsem "NE" ale neřeknu ani "ANO" už mě nebavěj tyhle vztahy, že kámoš to domluví dá se to na face, každej o tom dva dny mluví a tím to hasne. Ne. Prostě ne. Hlavním důvodem proč miluju Damona a Edwarda, a ostatně i Piece (nebo jak se jmenoval - z knížky Zavržený) je hlavně to, jak se chovají, jak tu holku CHTĚJÍ a přesně tenhle chtíč mi chybí. Celkově bych možná víc brala ty doby, kdy se kluci dvořili, jo, tohle už může bejt jen ve světě upírů nebo padlých andělů - prostě knihy, filmy. Proto je tak miluju. Realita je jiná, musím se přizpůsobit, ale vždycky budu mít na ty vztahy nejspíš jinej pohled.
Jinak jsem dočetla "hovno hoří" blbý je že jsem nepochopila konec, takže to budu muset někde na netu najít, kurde :D
Ano, řešila jsem teď onoho jednoho kluka, ale to hlavně proto že se potřebuju vypsat. Nechci to nijak víc rozebírat, nepotřebuju se ve věcech zbytečně hrabat.
- Nějak se mi zdá, že si s našima víc avíc přestávám rozumnět a po chvíli jejich kecání mě nehorázně sere že mluví. Zná to někdo? :D

PS: Zítra máme jen 5 hodin takže bych sem mohla dát nějakej propracovanější článek případně jich udělat víc a přednastavit to, každopádně pro dnešek jsem mrtvá takže jediný co dneska ještě udělám je že si dám sprchu a pak Sweet Dreems :D

Some words

16. september 2012 at 20:20 | Ranly
Nějak se mi nechtělo dělat nějaké extra články, v pátek jsem měla svátek, ve škole by to nikdo nevěděl, kdyby to jeden nevim co neřek ale tak co no, přežila jsem to. Svoje dárky jsem si vyčerpala kabátem a věcma jak jsem vám sem dala článek z letňan a foťákem, každopádně ještě jsem dostala nějaký prachy takže se pojede ještě nakupovát. V sobotu jsem šla s kámoškama ven, nafotily jsme profilky, takže alespoň něco, dneska jsem nic extra nedělala.. učení, kecání s kámoškou.. Jinak jsem si stáhla nějaký písničky a filmy. Teď se chystám ještě poklidit v pokoji, a pak už sprcha, kulturnění na zítra a nehty ♥ Tedy budu se snažit o něco jako tady :

Můžu vám sem dát "návod" ale to si myslím je zbytečné, ale alespoň fotku jak to dopadlo u mě ;)

Jinak stále prosím o nějaký hlas.. A mám přichystaný článek "Beauty day" (s kámoškou) tak doufám že bude mít uspěch až ho sem dám :D

DIY - originální krabice

14. september 2012 at 19:49 | Ranly |  DIY
Vzhledem k tomu, že nám dali novou učitelku na výtvarku jsme byli nuceni si do školy vzít kufříky, či krabice na potřeby. Jenže mě se nechtělo brát si "originální" kufřík s rákosníčkem nebo co to je někdy z první třídy tak jsem se rozhodla pro krabici, ale chtěla jsem jí dodat trochu originality, tak jsem s ní provedla menší úpravy. Viděla jsem to možná už u někoho na blogu, každopádně mě napadlo to sem dát v podobě "mého" DIY.
Co budete potřebovat?
 • Lepidlo (případně i štětec- podle lepidla - já použila Herkules)
 • Krabici (jakoukoli)
 • Noviny (já použila " ona DNES")

Řekal bych to jen prostě, uthnete si kus novin, nalepíte na krabici, jestli to budou velké nebo malé kusy je čistě jen na vás. Až budete mít oblepeno dopadne to asi takto :

Natolik se mi zalíbila že mi bylo líto jí brát do školy :D každopádně se zalíbila celkem i ostatním. Samozřejmě to můžete použít jako základ, a na to si ještě nalepit různé třpitky, nápisy.. Fantazii se meze nekladou.
Řekla bych že to zvládne téměř každý. Osobně si plánuji udělat ještě jednu, kterou si nechám doma ;D

Bitch, Please..

12. september 2012 at 19:50 | Ranly
Že by zmatek? Ani ne, vyhovuje mi to.
Kluk se kterým to bylo na začátku fakt skvělý se vrátil do světa kryplů a chová se dobře jen když jsme sami, což už se témněř nikdy nestává. Další, kterej mě s*re a s*al.. no o tom se ani nezmiňuju. Za mnou sedí jeden pohodář, takže aspoň občas vidím že jsou na světě ještě kluci kteří nejsou ovlivňováni lidmi kolem. (mimochodem gympl zase nabral úžasný kluky, a já mám zase ho*no, už mi ty vztahy chybý na druhou stranu mám klid. "To nevymyslíš!")
Dále máme ve třídě takový ty tipy, co se o nich ani nebudu zmiňovat, každopádně je to býda.
Ale hlavně jsem chtěla napsat, že jsem spokojená. Tento režim mi vyhovuje. Do školy i z ní jdu s kámoškou, která se přestěhovala takže teď bydlí asi 3 ulice.. odemne, doma mám čas na všechny ty ptákoviny a učení. Až na úterý protože takhle hotová po 9 hodinách jsem teda fakt ještě nebyla. Ještě by to chtělo zlepšit raní vstávání aby jsme nechodily tak pozdě díky mě.
Tumblr_lhnnrhkpjl1qh73rbo1_500_large
Řekla bych že článek k ničemu, ale aspon to tu nevízne, a víte že žiju. Jinak ještě stále prosím o hlas!!

Nails Inspiration

9. september 2012 at 19:59 | Ranly |  Articles and Inspiration
Tak nějak jsem si říkala, že to tady nemusí bejt pořát samej deník nebo fotky, tak jsem připravila i nějakou tu inspiraci.. Kdyby jste měli nějaké návrhy, co mám přidat, ráda se o ně aspon pokusím.. ;)) Jiank, moc prosím o hlas - už jsem ve třetím kole.. děkuju!! (ráda oplatím, napište do komentů ;) )
Tumblr_lwwcn7riyz1qzc24fo1_1280_large