July 2012

Normal.

29. july 2012 at 19:50 | Ranly
Zájem se nedostavil, ale nevadí. Vím, že tohle tu bylo i v loni až na to, že na začátku prázdnin. Ne uprostřed. Když nemá zájem jedna, tak ta druhá může taky předstírat že ten zájem nemá ne? No nic, dva dny uplynuly celkem rychle. Dočetla jsem Zavržený a musím říct, že tolik jsem od toho ani nečekala. Dneska jsem chtěla něco udělat, takže jsem pomohla s něčím tátovi a mám v plánu si uklidit pokoj. Mimo to, jsme si zašli do bazíku i když bylo hnusně. Bože, já tu vodu miluju :D Zítra potřebuju zajít do města, kniháč, kouknout se v drogerii tam si asi koupím barvy na vlasy a nejspíš si nechám udělat fotky, taky si zkočím do jednoho obcho'dáku a objednám se na čistění pleti, taky potřebuju zavolat kadeřnici. Předpokládám že se nikdo nepřipojí ale co se dá dělat že? A co vy, co plánujete? :)
522238_426923903985247_1882628501_n_large
Poz.: zítra večer jedeme na večerní prohlídku, kde jsou kosti a kostry takže to bude ještě vtipný. :D
A poslední, že už máme konečně hotová videa z tátových nahrávek, a musím říct, že je to maso :D

Day after day,but shorter

28. july 2012 at 11:19 | Ranly
Myslím, že přidávat sem celou dovolenou byla blbost, nikoho to nezajmá. Ha, ha. No nic, některé články tedy smažu. Omlouvám se za neaktivnost, teď jsme s kámoškou kempily, ale už né u nás na zahradě.. :D ale v jedný vesnici poblíž. Začíná se mi zdát že už je mezi náma zas nějakej problém. Tentokrát ale nevím jakej. Ukecanej s ukecanym se maj nejspíš nejlíp, protože nebude ticho, ať už rozebíraj jakoukouli pí*ovinu tak se prostě bavěj. No nic, prostě už nebudu za tu, co mele s*ačky jen proto, že by jinak bylo ticho. Tak ať to ticho je, už mě to prostě nezajmá. Jinak jsem se teď nějak zabouchla do Zmetků. :D Ale to přejde, každopádně je na prd, že ještě nevyšla 4. série protože konec tý 3. je hroznej.. :/ Kdo se taky dívá(l) ? Mějte se, je konec 1.měsíce a já neudělala skoro nic, takže to chci změnit. Ještě něco přidám, oběhnu SB, ale až k večeru. čao.
Tumblr_lnra9f9jvy1qe9or5o1_500_large
Přesný. :D

BTW: No, nejspíš z toho sejde, je teplo takže pujdu do bazénu :D

day xx photos n.2

25. july 2012 at 18:59 | Ranly |  Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Ty vyznačené trasy jsme šli obě - celkem cca (cely den) 25 km. bomba. :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Moje oblíbená louka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

day xx photos n.1

25. july 2012 at 15:20 | Ranly |  Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Kdyby někomu nedolo.. tak cesta ;D podle jednoho pána to je "prďárna"
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Velmi slabé pokusy o umělecké fotky
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

17. day 4. + 18. Day 5

25. july 2012 at 14:20 | Ranly
Diary:
Dnešek byl v cajku. Včera jsem se nezmínila že jsem ušli asi 12 km, takže mě teď pěkně bolej nohy :D Pořád prší. Zítra jedeme na tůru tak doufám že to přežiu. No nic, jdu se dívat na jak jsem poznal vaší matku a spát. Ráno brzy vstáváme.
-už asi budu vynechávat kde jsme byli řekla bych, že to stejně nikoho nezajmá ne? Kdybych se mlila, tak mi napiště do komentu, já to sem dodám ;)
Diary:
Dnes jsme byli celý den na tůrách. Bolí mě nehor¨ázně nohy, nojo conversky.. :D "Dozvěděla jsem se" jaké to bylo dříve na ČR-N hranicích, a jaký to byli svině. dobře už je teď jiná doba! Na konec jsme se stavili v restauraci - tam byl minule ten barman- naštěstí tam dnes nebyl. Už se vytrácí z mé hlavy. konečne :D Domů se nějak extra netěšim. Asi proto, že nevím co mě tam čeká, tedy spíše tuším že nic. Na druhou stranu tam budu mít víc soukromí které tady teho fatk chybí. Čao

Day 3. Photos

25. july 2012 at 13:39 | Ranly |  Photos
- první dvě z auta.. :D další už mlha.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Korunami stromů
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Prostě divoká prasata :D :D
imagebam.com imagebam.com
Výhled
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Cesta
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Pokus o nějaká makra
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Doufám že vás tím už nenudím, vím že fotky jsou hodně slabé, ale ta mlha se celkem povedla... :)

16. -day 3.

23. july 2012 at 20:19 | Ranly
Diary
Dnešek byl fajn. Jeli jsme do Německa, názvy kde jsme byli si nepamatuju :D Každopádně na začátku pršelo, což bylo v háji. Pak se to ale vybralo a den byl bravůrní. Konečně mi bylo dovoleno sedět vpředu, takže jsem ani nespala ani neposlouchala píničky. Musím uznat, že na barmana začínám zapomínat, ostatně dnes jsem své mysšlenky soustředila spíše na to, jak skvělé to vlastně v Německu je. Restaurace jsou nekuřácké, domy, silnice, zahrady,města, značky, parkoviště, značení- vše je nové, nebo opravené. Upravené. udržované. Lidé jsou zde mnohem vychovanější. Při příjezdu do ČR to bylo obzvlášť vidět - ťamani ( s těma svejma stánkama), trpaslíci, nějaké bleštivé hrůzné ozdoby na stromeček, oblečení. Bordely. Bože! No nic, přijeli jsme pozdě, je půlnoc, takže dobrou.

Navštívená místa:
  • Železniční muzeum + Hraniční Nádraží
  • Likérka
  • Procházka korunami stromů + dolní stezka
Všechny navštívené místa byli vážně pěkné. "Korunami stromů" je tady v ČR prý taky jedno, jinak nic podobného. No, našlapali jsme asi 15 km. Ale stálo to za to.
Fotky:
-jedna z cesty
imagebam.com
Hraniční nádraží
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com-hranice imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
-Stezka korunami stromů
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
"Vajíčko" to se v ČR nenajde. Nahoře byl nádherný výhled-fotky v dalším článku
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com
Spící medvědi :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15. - day 2. Photos

22. july 2012 at 22:39 | Ranly |  Photos
Vím, fotky jsou hodně slabé... :/ a omlouvám se, že jich je tolik, ale chtěla jsem to sem dneska dát, abych zítra mohla dát "day 3- pondělí" -někteří už možná chápou sistém.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

15. - day 2.

22. july 2012 at 22:29 | Ranly
Dnes je neděle, bylo ošklivé počasí takže jsme navštívili jen 2 místa, většinu dne jsem o5 prospala, a poslouchala, přemýšlela. Pořád nemůžu dostat z hlavy toho barmana, celkově jsem myslela na kluky. Starší, vysvpělejší.. už neřešej, kdy uviděj kozy, jak a kdy zasunou a další. Nenapíšou vám jak mu stojí. Ostatně mají to za sebou. Možná taky proto mám radši ty starší. Jinak se tu pěkně spí - mají božské peřiny :D Zítra máme jet do Německa, takže se těším. Mimo to, jsme dnes jedli na chatě takže jsem ho neviděla, a to je dobře, už chci pryč a zapomenout. Celkově se ale domů netěším. Tady mám jistotu že nikoho nepotkám. Jinak mám rozhodnuto-chci dlouhý vlasy. Celkově už mám i klidnou hlavu.

Co že jsme dnes navštívili?
  • Muzeum drezín Čachrov
  • Elektrárna Čeňkova pila
ani jedno nebylo něco extra, na drezínách už jsme byli po několikáté (tedy na jiných) a elektrárna.. je prostě elektrárna, ovšem cesta byla skvělá, takže mám mnoho fotek, přidám do dalšího článku. Drezína:

imagebam.comimagebam.com
Umělecky jsou ty fotky k prdu ale tak, drezína..

Day 1. - Photos

22. july 2012 at 21:39 | Ranly |  Photos
Výhled z věže:
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Chatka - vybavení: (chybí tam palanda na které jsem spala, a televize - palanda byla v obýváku hned vedle té černé komody, televize pak naproti.)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
"Večení" procházka: (vím, slabé)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com > moje oblíbená
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com
Ornament vrátek od té "chatky" -dveřmi- nad nimi.
imagebam.com imagebam.com
zchátralý barák