June 2012

Recenze - film, horor - Nezvratný osud 1-5

29. june 2012 at 21:59 | Ranly |  Films and serials
V podstatě jde vždy o totéž, jeden člověk vidí co se stane, těsně před tím než se to stane. Zachrání nějaké lidi, a ty potom umírají, vždy zemřou všichni(až na 1.díl). Je sice 5 dílů, nenavazují na sebe, ale jiné na dílech jsou jen způsoby vražd, ale vždy tam hraje roly - vítr, voda, eletrika, náhoda? a nemožnost :D :)

Můj názor: dívali jsme se na to ve škole, na skoro všechny díly, je to masovka, ale celkem prče u toho byla, líbilo se mi to ale neviděsilo mě to, což mi na hororech připadá jako podstatné.

Film má kolem 100 minut
Režíruje: James Wong
Hrají vždy jiní herci. ( V 1. díle hraje 1.Stifler z "Prci Prci Prcičky" - zemře tím, že se mu usekne hlava, chudák)
pár "tipů" v 1. díle se oběsí, ve 2. na kluka spadne sklo ve 3.díle se upekly v solárku, ve 4. jí "vrazí" kámen do lebky, v 5. vidíte sami ↓
Jinak, čím novější díly, tím masovější.
Trailer z 5.dílu - tedy posledního- zatím.

Stahujte z ulož.to:

Ještě několik obrázků :
-nedoporučuju slabším povadám..

New life road

29. june 2012 at 15:10 | Ranly
Někdy si prostě z ničeho nic uvědomíte, že patříte i někam, kde by ste to nečekali, že když nechcete děti, tak jsou taky lidi, které si říkají to samé jako vy.. "v 17 se to zlomí" a je jim kolem 20 a říkají si, že se to zlomí ve 30, i když vědí, že to tak nebude. Nejspíš mám svůj nový vzor, jednoho člověka, díky němuž jsem si uvědomila jak jsem vlastně blbá. Uvidíme kolik se toho ještě změní, každopádně jsem našla novou životní cestu, a nehodlám z ní sejít.
Tumblr_lcdgj1bjar1qd9nzho1_500_large

Excuse me, but just one week into the holidays!

27. june 2012 at 23:41 | Ranly
Ahoj, omlouvám se, že jsem byla tak dlouho neaktivní. Měla jsem rozebranej Comp.. Nakonec z toho nemám nic. Nevadí.
Dále, nejspíš ještě tento týden - do pátku- budu neaktivní, nebudu se vymlouvat způsobem "nemám čas" ale řekněme to jednoduše-na co hnít u počítače, když je venku krásně a můžeme jít ven?
Za dva dny budou konečně prázdniny takže jásejme! :D Zvládli jsme to! :D
O prázdninách neplánuju zatím nic extra, nejspíš strávím celé prázdniny se svojí BF, pojedu na dovolenou s rodiči, a možná že se vydaří i výlety na místa, které bych chtěla navštívit. A co se blogu týče, přidávat budu, nejspíše hlavně dopoledne.
Jinak, co se týče mého stěžování si na život, je to v pohodě. Celý rok jsem se snažila věci a lidi ignorovat, ale povedlo se mi to až teď. Mají se mnou problém, tak ať si ho mají, jestli si myslí že se po*eru jen kvůli nim tak to se pletou. Ha,HA! :D
Tak se zatím mějte, ALOHA!
Tumblr_m56blmmlgv1qev0sno1_500_large

New design - "holidays!"

17. june 2012 at 10:39 | Ranly |  Blog
Ták, dostala jsem prostě nápad, tak jsem si řekla, že to ještě jednou zkusím. A povedlo se! Ještě mi to pomohla doladit Lenča. Nemám nějak co bych dodala.
Screen:

Spokojenost: 95,5 %

No, vlastně ještě bych dodala, že je to prostě že to není na celou mojí obrazovku, ale myslím si že hodně lidí nemá extra velky obrazovky, takže jim to bude sedět dokonale. Musím si prostě sehnat někde větší šablony no..! ;D

→ Tak, co na něj říkáte vy?

Sometimes..

15. june 2012 at 23:10 | Ranly
Někdy se to zdá i tak jak to není. Zjistit pravdu od něj mi hodně pomohlo, změnit pár názorů. Tedy-už nemám zmatek. Na třídní výlet do Škodovky? nejspíš nejedu. A o prázdninách? nechci nikoho od nás ani vidět. :D
Dneska jsme si šly s Lenčou zaběhat, na zítřek plánujeme skočit do obchodu, a jinak protože má být hezky se slunit a chytat barvu, případně zajít do bazénu. Nemám co psát, teda nic co by tady někoho zajmalo.
Řekla bych že se karty obrací - kopčim z blogu kámošky, doufám že mě neuškrtí - mám se dobře, lidi už mě nevytočej, ve škole se to lepší, mám nový cíle.
Jinak problém ohledně Lenči se menší, tak doufám že dá zase na nějakou dobu pokoj.. :)
Ddada27e2424ce14437e7023a2d9d258_large
Někdy musíme říct "seru na to" a začít žít.

Užijte si výkend :))

Dresses ♥ part one

14. june 2012 at 22:09 | Ranly
Přidávám podle mě, nejhezčí šatičky ♥
Škoda že moje "bezva" tělo mi je nedovoluje, nebo že jsem na ně ještě nenarazila v obbchodě, když oni tam jednou byli, jenže já si je nevzala .. :'( No nic, kochtejte se ↓
6059107_large
396242_212865958806024_1504767987_n_large
564314_402004083151473_296576283694254_1471284_2119088914_n_large
Tumblr_m5ao5ht0rw1rscn9zo1_500_large
Krutoost ↓
22729173089024282_dlvn2olk_c_large


Recenze - Panna nebo orel - Easy A

14. june 2012 at 20:59 | Ranly |  Films and serials
Nedávno jsem si stáhla nějaký náhodný film, neměla jsem co dělat, a tak jsem ti ho tedy pustila.. a tak aby byl jiný článek než stále jen "DIARY" přidávám recenzi
Mv5bmje1mzu1mjg1of5bml5banbnxkftztcwndc3ndq2mw__._v1._sx640_sy946__large
Můj názor: Film se mi celkem líbil, měl alespoň trochu jiné téma než klasické Americé filmy. Bylo zajmavé jak rychle se dostala mezi populární, a jak rychle pak byla zase nenáviděna. Je to z jiného úhlu pohledu, ve filmech máte většinou dokonalé postavy, s dokonalými životy, ale tady ne.Jinak je to taky točeno zajmavou formou, takže rozhodně doporučuji, spíš pro holky..

Film byl vydán v roce 2010 a má 89 minut
Režíroval jej Will Gluck
Hrají: Emma Stone, Penn Badgley, Amanda Bynec, Dan Byrd, Thomas Haden Church, Patricia Clarkson, Malcolm McDowell, Stanley Tucci, Johanna Braddy, Stacey Travis, a další..
Obsah filmu: Olive, středoškolačka a panna si ve škole připadá jako neviditelná. Když ji její nejlepší kamarádka Rhiannon pozve na víkend, Olive si vymyslí, že má rande s neexistujícím vysokoškolákem. V pondělí se dívky setkávají na školní toaletě a Rhiannon se Olive vyptává na její rande. Ta jí nakuká, že o víkendu s fiktivním chlapcem přišla o panenství. Naneštěstí jejich rozhovor vyslechne další pár uší a školou už se šíří zvěsti o Olivině promiskuitě. Najednou je Olive studentkou, kterou každý zná a ona si užívá své nově nabité popularity. Jediný, komu prozradí pravdu je její homosexuální kamarád Brandon, kterého všichni šikanují. Olive mu poradí, ať si vymyslí, že spal s nějakou dívkou. Nakonec spolu předstírají sex na party. Jenže potom se vše zvrhne a za Olive přicházejí i další odpadlíci a nabízejí jí peníze za vylepšení jejich i její image. Olive zcela ztrácí kontrolu nad situací, podaří se ji vše ustát? (oficiální text distributora)

Odkaz na stažení z Ulož.to(Dabing) ↓ Trailer - bohužel s AJ. tytulky protože v češtině to nebylo k nalezení :/
A nějaké obrázky:
Tumblr_lcl4dsuzhx1qbl9u7o1_500_large
Easy-a-emma-621x322_large
Tumblr_m23xcp766s1qmowaco1_500_large
Otázky pro vás → Znáte film? Viděli jste? Líbil se vám? ;)

Karlova Studánka - photos Part 2/2

13. june 2012 at 17:39 | Ranly |  Photos
Možná že se to všechno dá přežít. Nejspíš sem píšu jen v těch nejhorších chvílích, ale v některý dny mi fakt takhle černý připadají. Ale možná že se to nějak dá zvládnout, nějak dá napravit. Musí se jen chtít. Ještě bych dodala, v -poupraveném- citátu..
"je lepší být nenáviděn za pravdu, než být milován za lež"

Jinak jak jste si všimli přidávám druhou část fotek, nic moc..já vím.
Nejvíc se mi líbí asi 4. a 6. fotka

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
↓ foceno večer, takže je to takový rozmazaný.. :/
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
-fotky jsou neupravené, zákaz kopírovaní- moje!!

Who is it?

12. june 2012 at 16:52 | Ranly
Jak mi teď je? Sama bych to chtěla vědět.
S Lenčou je to tak, že za to můžu já a moje "ego" či co? Nevím, prostě potřebuju mít navrch -nejspíš? Přiznala jsem jí ten největší problém, kterej sem měla už dlouho. Je mi na nic.
U kluků jsem zjistila proč se chovají tak jak se chovají. Chtěla jsem možná, aspon od jednoho něco víc.. ale ne,akorát zase vztah, v prdely, a na hovno. Mám toho dost. Seru na ně. Jsem jim dobrá jen když nemaj tu Krávu, nebo když něco potřebujou. NASRAT.
Jinak ty další "kámošky" od nás jako K. a K.. vážně jsem se hodně ale hodně spletla. Řekla bych že v jejich případě je to marný. Nejspíš u nich je každej názor kterej sem od někoho na ně slišela pravej. Aneb.. jsem kurva jen proto že mě chtěj kluci? Nebo proto že jsem podle některých lepší? Možná proto že záviděj? Nebo proto že Káčkům -oběma- jsem dobrá stejně tak jako klukům.. když něco potřebujou, nebo když nemaj jedna druhou. Ach ano, mě si totiž lidi fakt vážej.
Nedivím se, jsem totiž jen jedna kráva, co je moc hodná na lidi který si to nezasloužej a moc zlá na ty kteří jo. Chci od sebe víc, chci upřímnost od každýho, hlavně chci skutečný přátele.
Jsem nasraná. Nedokážu být lepší. Chci a přitom pro to nic nedělám. Mám posranej život.
Krom toho, zítra budou skoro všichni od nás na Dračákách, což samozřejmě znamená, že zůstanou ti největší kteréni. Mimo to se k nám zase přisere další třída. Ach jo, bezva tejden vážně.

Vím že sem pořát seru jen deníček, ale ono.. se to zlepší, snad začnu přidávat záživnější články.. :)

Ale pro zatím se mějte. :)

Black

11. june 2012 at 23:02 | Ranly
Co uděláme až dojdou všechny slova? Jste na mrtvim bodě, nevíte jak z něj pryč.. chcete to tak necítit, ale je to tak.. je mi zle, z toho jak se chovám, jak se cítím..
Nakonec jsem dneska kluky otrávila svojí náladou..takže říkat ne, nebylo nutné. Nevím jak to s nima mám, pořát cítím něco jinýho, ale v poměru s ostatníma věcma je ted tohle jedna z nejmenších "problémů".
Tumblr_lh5uunqssx1qgjo83o1_500_large