May 2012

Red Old Favorit

26. may 2012 at 11:49 | Ranly
No, tak snad už je to tady všechno hotový. Dnes - z pátka na sobotu, jsme tu spaly s Lenč - v Autě- bylo to fajnový, pokecaly jsme, skoukly nějaký díly Nešiky, a celkem brzo jsme šly spát, kdo by se divil, přes den jsme byly v tom Kolíně, a pak taky v "nákupáku" v Poděbradech. Sehnala jsem aspoň něco, z toho co jsem sehnat chtěla. Bohužel, sukni stále nemám, ale doufám že se to změní. Je sobota, takže v plánu mám takový ty věci jako učení, úklid, jít ven.. co jinýho.. ;D A co se mě týče, nějak jsem přestala řešit věci - kdo, co, proč, jakej je, jak vypadá, co si myslí- prostě jsem začla s*át na ostatní. K čemu vám je že pomluvíte miliony kamarádek s jinejma? k ničemu, ještě se pak rozhádáte.. a co se problému týče, je tam, ale ignoruju ho, někdy se "přihlásí" ale pak zase zmizí. Nechci aby tam byl, ale s tim se prostě nedá nic dělat. Každej má chyby - samozřejmě, i já. Jinak jsem taky celkem přemejšlela, co už, s tou mojí váhou.. takže budu nejspíš každej pátek chodit běhat (bohužel, nejspíš i sama, pokud L. nepůjde - trapas!! :'( :D ) a nejspíš ještě budu prostě víc cvičit a tak. A co se focení týče, nějak ztrácím zájem. Samozřejmě že plány, s tátovou zrcadlovkou platí, ale k vánocům budu chtít novej foťák, nějakej normální, ale lepší - o zrcadlovku nemám zájem. A "velký" věci plánuju na příští školní rok - chci se přihlásit na "DANCE", zpátky na keramiku, a nejspíš se vrátím ke kytaře, ale to spíš ne, protože nechci chodit na nauku. A nevím jak to bude se školou. Řekla bych, že za dnešek už jsem toho napsala až dost. Tak si užívejte víkendu ;)
pro představu v čem asitak spíme ↓ samozřejmě máme dole sedačky, a vystláno peřinama.

"Buttons"

24. may 2012 at 19:44 | Ranly
Omlouvám se za mojí menší neaktivitu, i když tady je to stejně každýmu nejspíš jedno.. No nic, měla jsem práci, učení, a hlavně nám tady od 7 do 4 "makaj" nějaky k**oti, protože nám tu dělají krb - komín, protože změnili vyhlášku, a bohužel nám to nesouhlasí.. takže je tady teď něhoráznej bordel, a člověk tady nejspíš nenajde klid. Vlastně, hodně vadit mi to bude až o výkendu, protože dnes jsem jela do Prahy a zítra jedu s L. do Kolína, a do Poděbrad. →Nákupy ♥ Tak doufám že seženu aspoň něco.. Jinak dneska když jsem přijela tak jsem s L. a ségrou skočila do bazénu, teď plánuju se jít chvíly učit, dát si sprchu a spát, do doby než mě nevzbudí můj budík s tím, že musím vstát, nebo se budu převlíkat před chlapama. "Nevadí". Tolik asi k mé nepřítomnosti. Dále bych chtěla zmínit, jak jsem psala, že ty problémy odpadly, tak se zase vrátily a nemáte ani tušení jak moc mě to s*re. Jinak nadpis je název mé oblíbené písničky od the pussycat dolls, kterou poslední dobou poslouchám nějak často.
576392_426683960684001_109554949063572_1575066_14397455_n_large

Maybe..

21. may 2012 at 21:49 | Ranly
Tak nakonec jsme stanovaly, bylo to fajnový. Postavily sme si zase naše Týpí, dokonce i vydrželo, dostatek místa - prostě luxus. Mamka nám chtěla vecpat peřiny, s tím že bude večer zima, nacož sme odmítly, protože to, by byl nadstandart. No, pustily jsme si Prcičky-Na táboře a Svatbu,a jako menší "vsuvku" bych podotkla "neznámé pachatele" kteří si to nejspíš -dost hlasitě- rozdávali někde poblíž, pak ze stejného směru byla slišet hudba. Jinak, večer byly krásně vidět hvězdy, škoda jen, že poznám jen velký vůz, a L. na tom neni o moc líp. Musím ještě dodat, že ty problémy, které jsem měla, i ty, které se týkaly jí, celkem opadly. Jenže, nebude to trvat dlouho a budou zpět- znám se.
Co se školy týče, dneska to bylo celkm fajn, nevím jestli to byla jen vyjímka, jako že bych řekla že bohužel jo, a taky, to bylo určitě tím že jistí lidé, kteří nejvíce rujnují moje sebevědomí zrovna dneska chyběli. Svatý to den. Celkově by to bylo fajn, kdyby se do mě neustálě někdo nesral. Myslím že tím, že budnou nadávat si pozornost nezískají. Ale co, je to jedno, dnešek byl fajn, jako jeden z mála, byl fajn. Tak se tady všichni mějte.. (nechápu, proč to píšu- stejně sem nikdo nechodí, v jistých ohledech je to možná i dobře (?))
Tumblr_lnfi5nxu0e1qh5tpso1_500_large

Camping?

19. may 2012 at 17:39 | Ranly
Tak se zase hlásím, dnešek jsem celkem promhrala, spala jsem do půl jedné, s tím že jsem spala 14 hodin a doteď mě bohužel doprovází bolení hlavy - jo, za blbost se platí- celkem mě štve zaspat půl dne.. takže na zítřek si natahuju budíka nejvíš na devět. No, po snídani sem šla zapálit oheň, kterej mi snad po prví chytnul! -já jsem totiž anttalent, nikdy se mi to nechytí- a šli sme grilovat. Bejt s tátou doma sama, a ještě když má v sobě flašku vína není tak hrozný jak si někdo myslí. Je to fajn, dobře sme si popovídali, a nikdo nás nebuzeroval. Jinak, dneska je celkem hezky, takže mě napadlo že by nebylo k zahození jít stanovat, ale vzhledem k tomu že jsem se rozhodla, že už nebudu já ta co se stavuje, ta co všechno navrhuje, ta co všechno řídí.. a má drahá polovička zřejmě neměla zájem, tak z "campingu" sejde. Ovšem, přeju těm, kteří stanovat budou -jako naši sousedi- ať vám to vyjde, ať se pobavíte. ;) Jinak jsem měla v plánu jít konečně fotit s tátovou zrcadlovkou, dokonce jsem zjistila že máme doma dvě, bohužel díky všem okolnostem jsem se na to vy-. Jinak přidávám fotky "mé" staré zrcadlovky.. nakonci jedna vzpomínková... :D - je to týpý, to sme ještě nevěděly že kempíme na mraveništi.. :D :/ :D - jinak máme i stan, ale ten sloužil spíš pro potraviny aby nám tam nelezli mravenci, protože týpí je pohodlnější.. větší.. ;D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
→ A co jste dělali vy?
→ jaké máte plány na zítřek?

Photos - new

18. may 2012 at 18:29 | Ranly |  Photos
Tak po delší době přidávám zase fotky, tentokrát to jsou ty nejnovější, tedy z předminulé soborty, kdy sme si vyšly na "výlet" ;D Doufám že se líbí..
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Prosím nekopírovat, moje "výroba" !

Nothing

18. may 2012 at 14:17 | Ranly
Tak konečně pátek.. a doma! Sláva, no ještě musím do města, hlavně do drogerek..Jinak nemám ponětí o tom, co budu dělat. Na výken je to stejné..možná bych si mohla jít zaběhat.. Jinak mi taky máma nabídla - opravdu to navrhla máma! :D - že se můžu "schlastat" doma.. nevim, vždycky mě to lákalo, ne na to bejt zajmavá, ale prostě.. chci abych měla ráno kocovinu, chci aby mi bylo blbě, chci si to užít když budu "v limbu". Ale to je fuk, nějak mi "neladí" a schází druhá polovička, ale je to těžký.. když nemáte nikoho jinyho, než člověka, se kterym mate pořát problém.. říkám si že jsem prostě nehorázně blbá jenže já si v tom prostě nemůžu pomoct.. :/ No nic, mějte se, já skouknu Prcičky.. :P !na táboře" a pak půjdu do toho města.. večer nejspíš ještě přidám.. :))-3-beautiful-pictures-21350140-500-366_large

immerwere

17. may 2012 at 17:45 | Ranly
Poslední dny jsou čím dál divnější..
Sedím si tak na židli, za počmáranou, popsanou lavicí, koukám to třídě.. lidi, co se jim nedá věřit, lidi co vás v klidu vyměňují každou chvílí za někoho jiného, pár lidí, kteří jsou fajn.. kluci, kteří si vyjímečně na dnešní den vzali košily, ale ani to nemění jejich chování.. pak jsou tu prázdné židle.. na kterých sedí lidé, kteří by mohly chybět pořát, jelikož bez nich, se lidi okolo chovají jinak - líp. Beznadějné šance, které jste utratili, ve víře toho, že se stane co byste chtěly..marně. Odvrátím pohled z okna, na střechy budov obklopujíc školu. Nehřející slunce je začíná pokrývat paprsky slunečního světla, možná bude hezký ale chladný den.. ..ZVONÍ..
-chtěla jsem už dlouho skusit jakési líčení, tak jsem si vzpoměla na tuhle "část" dne.
No, zase na mě leze období chtíče vztahu.. ani ne tak vztahu jako jen kluků. Nevim jak ani proč se to děje, ale rozhodně to tak nechci, nemůžu za to, protože to jsou zase Saláti, kteří se neumí chovat a já to vím. Tak proč si dělat nějaký naděje, když vím že chtěj jinou, a proč ho vůbec chtít?!? Jejich pozornost přitahuje pouze můj výstřih, bez něho bych byla pouze neviditelnou.. typické. To je taky ten důvod, je to jen období, a to je jako absťák. Chvíly děsně chcete, potřebujete.. pak to přestane, a je Vám líp.

Situace ani můj problém se stále nepohly, ani "dopředu" ani "dozadu". Přesto to byl dneska fajn den.. a zejtra je konečně pááááátéééék.
→ Co plánujete na výkend? ;)
425618_355455297821731_263608977006364_1173372_1147127621_n_large

Žáby k zulíbání

14. may 2012 at 18:58 | Ranly
Někdy byste si přáli, být ve svém světě, v tom vymyšleném, nebo v tom filmovém.. Hlavně díky tomu filmovému světu jsem poznala hodně věcí, ale i když jsem to věděla už předtím, chtěla jsem zkusit, tu verzi, která je běžná teď, ale ne, to není možný. Jsou to jen FAKE vztahy... láska se prostě vyvýjí z přátelství, a kluk je ten, kdo by měl "dobývat holku" a ne naopak. Zdá se mi zbytečný mít za den milion "zaláskovanejch" statusů na facebooku. Je to jedno, mohla bych si stěžovat, napsat hodně dlouhou slohovku, ale na co? Každý to zná, a kdo patří mezi ty, kteří píšou ty statusy, a každý týden chtěj někoho jinýho, upřímně je lituju.. No nic, možná se ptáte, co že jsem tak najednou změnila názor.. možná to bude vypadat blbě, i když vy neznáte můj věk.. tak prostě bych chtěla doporučit jeden film.. "žáby k zulíbání 1,2,3" nebo taky "divoké slepice" Je ot fakt pěknej film, a celkem jim i závidim, jinak ten Fred, je moc hezkej, ale v tom 3. díle, mě fakt naštval, a tý holky mi bylo děsně líto.. celkem jsem se divila tomu jak se zachovala, ale .. přátelství je prostě přátelství.
Přidávám aspoň obal, 2. díl je nejlepší.. takovej, že to tam končí dobře.. v tom 3. díle.. je škoda, to co se tam stane a tak.. nechci řikat, kdyby se někdo rozhodl že si to pustí, tak mu skazim celej film tim, že bude vědět jak to dopadne, i když, určitě to najdete na jiných webech.. ale i tak.. rozhodně doporučuju.. ;)
Jinak, všichni tam jsou takový "jetí" ale je to Německej film tak se není čemu divit.. Tady ten nejhezčí kluk, ještě jeden je tam pěknej, ale ono se to mění, někdo je hezčí jako menší, někdo jako větší, tak se nedivte.. :D ;D

Game over

13. may 2012 at 14:05 | Ranly
-psala jsem článek, ten se mi smazal, takže to spíš shrnu protože se mi to fakt nechce psát znovu-
Psát si s člověkem, se kterym jste zkončili nemá cenu. Psal zase samí blbosti, který sem nechápala, je mi to jedno. Ať si klidně ví kde, co, s kym, komu píšu, ať si klidně zase nadává, klidně ať vyhrožuje. Některý lidi prostě vážně neví kdy přestat. Prostě jsem si vybrala blbou dobu, blbý lidi, který teď dělají že mě neznají ale to se dalo čekat.
Můj problém přestrvává, ale i přesto, že dělám že je všechno OK, tak je ticho. To ticho, které nemám čím zaplnit, nemám ani důvod, se vůbec snažit. Stejně tak jako ona nemá zájem. Je to nejspíš jedno, vždycky mám nějakej problém já, byla a jsem neuvěřitelně najivní, a moje sebevědomí je momentálně na nule, měla bych bej taky trochu realistická, abych poznala, kdy je co pravda.
Co se týče Sims, tak už mám všechny datadisky, i minidatadisky ( kolekce) dokonce jsem si stáhla i downloady, ale prostě nemá cenu se vracet ke hře, ve který se vlastně ani nehraje, a co se trojky týče? vzádávám to. Jo, možná že je lepší než 2, je tam víc možností, z tý chvíle co jsem hrála, s nejhorším rozlišením a grafikou aby to vůbec šlo, aniž by se to sekalo, je to fajn, ale já prostě nemám zájem cpát prachy do compu kvůli hře, která mě za měsíc určitě omrzí.
Doufám že si všichni užívate poslední den výkendu..
Tumblr_m3psbcbrxg1r7498wo1_500_large

Nadpis .. ?

10. may 2012 at 16:46 | Ranly
Jak jsem si tak projížděla její historii blogu... dost se změnila...

Včerejší "nálada (?)" opadla, né uplně ale aspoň trochu, celkem se divím, že mám dobrou náladu po těch osmi hodinách ještě s těma idiotama a jedním, kterej si myslí bůh ví co není přitom je to jenom ubohej negramotní černoch kterej mi může ledatak s přehledem políbit prdel. Ale co, tuhle školu nezměním ani nechci, nemělo by to totiž smysl. Chce se mi bejt zase ta pořádná "sexi" mrcha, ale vím, že už taková nebudu.. zřejmě nikdy. Nevím jestli je to dobře nebo spíš špatně. Co se dá dělat.. hodně věcí který chci nidky nedostanu, nikdy nedosáhnu některejch cílů a tohle je jen další mezi nima. začíná se tam strácet, je jich tam totiž čím dál víc. No nic. Sims nejde, a upřímně na to prostě seru. Prostě ne, tak ne. Tak jsem si aspoň řekla, pro velkej úspěch, že si stáhnu zbytek všech datadisků a kolekcí - ono jich zas tak moc neni - ať mám kompletní aspoň tu 2 .Stejně už na těch hrách celkově není co k hraní. Nevim, je to další z věcí který mě prostě přestávaj bavit. Tak jsem se zase trochu vykecala, a asi půjdu, se ségrou si zajdu na zmrzku a pak se půjdu učit, protože píšem z Němčiny, a zrovna na ní mi celkem dost závisí.. :/ Tak se mějte..