April 2012

Napište nadpis článku

29. april 2012 at 12:37 | Ranly
Onen týden na rozmyšlení uběhl.. myslím že jsem aspoň trochu přišla na to, jak vyřešit moji stále se měnící situaci.. ale vzhledem k tomu že pořát jen kecám, co dělat budu, ale stejně to pak nedělám.. tak vám sem mé nové cíle, a rozhodnutí psát nebudu, stejně by to nikoho nezajmalo.. Řekněme tedy, že do dalšího roku, už nejsem tak nerozhodnutá, a už mě vážně nebaví pořát měnit názory.. tak doufám, že mi to nějakou dobu vydrží..

► Celkem mě zaráží počasí, protože jeden den je pařák, že by jeden chcípal a další se začíná zatahovat.. :D
► Dále napíšu jen menší oznamko že u nás nejspíš na *čáry* přespí opět Lenča, tak doufám že to tak nějak všechno vyjde..

Jinak jsem se rozhodla si založit blogspot, a udělat jakési portfolio, jako Lenč.. ale myslim že to tak má více lidí, takže to až takový kopčení zase nebude.. K tomuto blogu bych chtěla dodat, že celkem rozmýšlím o zrušení, protože stejně sem nikdo nechodí a nemám nějak o čem psát.. obzvlášť když ještě zrušili Looklet.. :/ ale zatím to nechám bejt, třeba mě to zase chytne..
269643_131994040215887_103358919746066_237369_1942265_n_large

Bye

Days..

22. april 2012 at 12:17 | Ranly
Nemám co psát.. opět..
- promiňte za špatnou náladu, blbej článek, nejlíp si ho ani nečtěte, prostě.. slabá chvíle.. děkuju -
Je neděle, sobotu jsem strávila v ***** Praze, s tím že bylo hezky, a já mohla jít s L. fotit.. no nic.. zejtra se jde zase do školy.. a dneska je hnusně.. oh, nejlíp strávenej výkend fakt. Nevím co chci, nevím co mám čekat. Mám jistý cíle, ale jsem moc líná na to, abych jich dosáhla. Já nejsem L. já jsem obklopena lidma, kterým je všechno jedno. Mohla jsem to aspoň zkusit.. ale to zase ne.. protože na to bych byla moc blbá. Odchází mi foťák.. super.. mám týden na to, abych si rozmyslela jak to chci, co chci, a proč to tak chci.. nechci totiž začínat můj další rok s tím, že jsem stejně nerozhodnutá jako minulej, předminulej.. zdá se mi že se hroutím, ale vím že to dělají všechny věci kolem-hnusný počasí, bordel v celim pokoji, smrad od "zázračnýho voleje" na moji "pouze spálenou nohu"-která mě mimochodem začíná dost s*át,zima, rýma, škrábání v krku,..- možná jen slabá naděje toho, že bych mohla všechno změnit, že bych mohla konečně vědět co chci, konečně už začít žít, a nehledět na to, co všechno nemám, a přestat řešit mje "problémy" -který L. samozřejmě neřeší, nebo je vůbec nemá- už mě přestává bavit moje náladovost, lenost,... Už nechci bejt srovnávána s L. která má/ví/zná všechno to, o co se já vůbec snažím.. už ona má celkem dávno. Jenže naši mě musí srovnávat s ní, protože všechny ostatní buď neznají, nebo jsou "horší".
Ale na tohle já už prostě fakt nemám... nejsem L. prostě nejsem.
398848_271617356255139_159292960820913_597248_2029428138_n_large

Never look back

16. april 2012 at 17:43 | Ranly
Nenapadají mě témata, ze života není nic nového, nic zajmavého. Den jako den, s tím, že se musím učit, chvíli čučím do PC, někdy zajdu ven, a občas uklízím. Někdy mi připadá že je život na nic. Po zamyšlení se, dojdete ke stejnému závěru jako v tématu vesmír...
Gatinho-ao-sol2_large
Nechápu, proč lidé soudí podle minulosti.. každý nějakou má, ale někdy je pro vás minulost na tolik ohavná, že už nechcete vzpomínat na to, jaké to bylo.. na problémy kterými jste se zabívali, a neznali řešení, to řešení které kdyby přišla stejná situace teď, víte bez rozmýšlení.. ale minulost se nedá změnit, a to je jenom dobře, protože, když uděláte chybu jednou, po druhé už jí většinou neopakujete.. všechno zlé je k něčemu dobré.. přesto nechápu lidi, kteří soudí jen podle minulosti... jasně, že i minulost je důležitá.. ale součastnost, a budoucnost ještě víc..neztrácejme čas s lidmi, kteří nejsou ochotni ho trávit s Vámi..

"poďme dělat důležitá rozhodnutí, získávat si nové přátele, užívat si volného času, a hlavně, být takoví jací jsme.. a né jací by nás chtěli ostatní"

7.4.12

8. april 2012 at 13:56 | Ranly |  Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Doufám že se aspoň trochu líbí, zbytek pod perexem.. ;o)

FREE

8. april 2012 at 13:00 | Ranly
Nebudu ani počítat kolik věcí je teď jinak, každopádně vše se vrací do normálu a já si budu moct žít opět svůj nedokonalý život..
Z pátka na sobotu u nás přespala Lenč, nehorázně sme si to užili, tedy já rozhodně.. dokázala jsem zapomenout na všechno, co mě poslední dobou tak žralo, skoukli sme nějaký díly prciček.. :D (myslete si co chcete) -Finch to na tom hajzlu stejně prostě zabil..! :D "stiflerova máma.." MCBP.. :D :D- snědly sme nějakej ten popcorn.. co ho ještě teď mám někde za postelý.. :D No, v sobotu sme šli ještě fotit, protože pršelo a bylo celkem hnusně, tak jsme zkusily nějaký ty makra.. dám do příštího článku.. ;o) to by bylo ze života asitak všechno.. ještě se zmíním o mém zdravotním stavu aneb mám naražený-vodražený či co žebro teda spíš žebra.. tkže se uvidí, k doktorovy půjdu až v utery, třeba to do ty doby přestane bolet.. hlavně když se ohnu nebo když se směju.. :/ ..detail.. :D

Tumblr_kxjss9ao2t1qar0v7o1_500_large