..more and more..

1. march 2012 at 20:21 | Ranly
Začíná se dařit, alespoň na některých místech. Díky lenčině zlomenině s ní trávím více času, doufám že jí to rychleji utíká, byl to záměr. Zajmavé, jak jeden nepatrný člověk který dannou látku v životě neviděl, po přečtení knihy ji dokáže vysvětlit lépe, než "profesor" který ji učí už léta. Mám za dva, jen díky ní, máš na mě dobrej vliv.
Prosím, nepátrejte logiku ve slovech které napíši : lux(us), fén, gram, graf, energie, granule, fuxie (kytka), fena, mix, mixér, fúrie (fůrie?), guma, gay, grunt (ovat), algebra , gábl(svačina), gala (slavnostní), galaxie, gen(y), gril, grázl, gravitace (:D), gratis, granát, cígo, fix, gotika, gorila, globus (glob?), globál(ní), gesto, gepard, genius, grumpáč, box, fénix, fronta, (u)frk, flus(l), facka, fotr, fuška, flok, sex, x-tý, rúž, odrůda, můra, růže, trůn, domů, dolů, nůž, důkaz, únor, úloha, (ne) úmyslný, účastnit, kúra, múza, túra, iglú (snad bude stačit :D)
Summer+086_large
pokud Vás bude zajmat můj život, a to jak si na něj sťěžuju klidně pokračujte.


Tak jsem taky zase jednou zůstala doma, opět pocit toho bezvýznamného loudání se domů s tím že vím že to bude jako předtím, denní harmonogram mé rodiny se nezměnil, stejně jak jsem si myslela, upřímně nemůžu vystát především svou mámu. Někteří mají nehorázné štěstí, mohly by si to uvědomit, kdyby viděli jak to probíhá tady.. Zdá se že mám depku ze své vlastní rodiny(spíš z některých členů), horší je že jí neuniknu, protože i kdybych se ponořila do světa knih, vyruší mě, a to mi vadí nejvíc, stále něco chtějí, stále něco potřebují, stále povídají, TICHO tu nikdy nebude pokud budou doma.
-začernila jsem to víc než to zřejmě je, pardon-
 

1 person judged this article.

Comments

1 May ♥ May ♥ | Web | 1. march 2012 at 20:32 | React

Máš nádherný design =))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement