March 2012

Ran out of words

26. march 2012 at 19:10 | Ranly
Nemám co psát, obzvlášť ne teď, mám divnou náladu.. takovou tu, že máte pocit že jste udělali špatná rozhodnutí,že jste jen nepodstatná osoba ve velkém světě, a kdyby jste tu nebyli možná by bylo i líp..

Život stejně pokračuje, a já se nesmím ptát, protože mi nikdo nedá odpověď na mé otázky.. a přesto jednu položím..
"Proč jeden človíček změní harmonogram, který vyhovoval všem v mé blízkosti nejméně půl roku?!?"
Pomohla jsem si..

Ze života bych asi dodala že je všechno jinak, že mě začíná srát, že vidím že -zrejmne- díky *JEMU* se my "boří" vztahy s kamarádkami, a můžu si za to asi spíš já, než on. Nejvíc mě to štve s tou jednou, s tou se kterou mám-nemám věčnej problém. A rozhodla jsem se, vykašlu se na své cíle. Právě jsem to vzdala.

"Děkuji všem za důvěru a podporu" -sarkasmus

-Jen jeden člověk mě vážně podržel, a ano, byla to osoba bez které nemůžu žít, s tou samou co s ní stále mám-nemám problém, človíček.. co si neumí přiznat jak moc je důležitá.. ano, myslím Lenč.

408194_349816321710624_100000467780176_1490446_1936796288_n_large
BTW: Nemáte tušení jak moc mi tenhle článek dal zabrat.
Ranly

16.3.2012

16. march 2012 at 23:27 | Ranly
Po týdnu je všechno zcela jinak. Tohle je ale spíse osobní záležitost takže si myslím že to raději vynechám.. :)
Zítra jedeme do Prahy, navštívíme nejspíš jen Ikeu a náš *slavný* Čerňák.. oh! to bude zase něco ♥ Jinak dnes jsem byla s Lenč fotit, udělalo se konečně pěkně, určitě jste to tky zpozorovali, tk vám sem ty fokty rovnou dám. Je toho celkem dost, tkže zbytek pod perexem.. prvních asi 5 je starší, zbytek z dneška.
Na Neděly je nejspíš v plánu Sims tkže by mohly přibýt fotky, ale na to je času zatím dost.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
16.3.2012
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Je to už značně cítit ve vzduchu, ptáci zpívají, roztlinky se probouzí po dlouhém a namáhavém spánku, lidé se zamilovávají a zvířata se brzy začnou pářit...Jaro se uráčilo nás konečně navštívit.

The Sims 2

11. march 2012 at 13:05 | Ranly |  Diary
Včera jsem marně doufala že bude mít lenča zájem a třeba napíše bo něco, protože jsem pořát já ta co volá tk jsem si řikala že to nechám na ni, no tk jsem se nedočkala, aspoň jsem si šla zahrát Simsi po dlouhé době a taky jsem si stáhla několik věcí jako krásnou černou el. kytaru která bohužel není vyfocená protože sedo tohto domu moc nehoidla nu což.. tkže prostě několik fotek.. jinak dneska jdu s kájuš a *tím novým* ven protože mě překecaly tk mi držte palce :D
imagebam.com → já si mohla stavět barák zatímco si oni házeli.. :D
imagebam.com → protože byl trapas když přišel na návštěvu stejně oblečený simík :Dimagebam.com - aspoň že si pořádně zatrsal :D

Looklet is ended

9. march 2012 at 19:29 | Ranly
Stalo se to, čeho jsem se obávala, a to že Looklet už nefunguje tak jak má, jdou dělat looky ale nejdou ukládat, a už tam nejsou takové ty tvůrčí stránky jako do teď. Všechny Looky se mi tedy neznámo kam ztratily, stejně jako tisícům dalším uživatelům. Můj nápad byl prostý a jednoduchý ale alespoň tu něco z téhle oblasti přibyde, a to tedy tak že například z weheartit sem budu dávat třeba dva looky či outfity do jednoho článku.
Tumblr_m0mq5a0lvt1r36mjvo1_500_largePoz.Dohromady to vypadá vážně skvěle!
Tumblr_m0mpu3rod21r36mjvo1_500_large
Pzn. tričko stejneho stylu shánim :D

Hey, you! Kiss your ass!

8. march 2012 at 21:20 | Ranly
429028_288567834538308_169330456462047_738954_1227351661_n_large
Tak se tady konečně hlásím, konečně už z nového monitoru, ale o tom jindy. Abych to shrnula celej tejden jsem promrhala naprosto zbytečnýma věcma, kvuli novému klukovy, dneska si dal do vztahu jednu holku, upřímě- je mi to líto ale aspoň jsem tenhle boj vzdala, a jsem na to hrda protože se nemusim citit tak provinile, tak zklamaně sama ze sebe. Dále mám povoleno fotit tátovou zrcadlovkou, takže pokud bude možnos tak bych šla hned v sobotu něco vyfotit. Problém je v tom, že to není digy ale klasika takže fotky nebudou přibývat ihnet ale se spožděním. O Lenče bych se moc nezmiňovala, ach ano, opět mám vůči ní problém a opět to není vůči ní fér. Ale co vždyť život není fér!

Don't think things will ever change
You must be dreaming
Tumblr_leytk7cuxv1qgnow4o1_500_large
Bye,bitches

..more and more..

1. march 2012 at 20:21 | Ranly
Začíná se dařit, alespoň na některých místech. Díky lenčině zlomenině s ní trávím více času, doufám že jí to rychleji utíká, byl to záměr. Zajmavé, jak jeden nepatrný člověk který dannou látku v životě neviděl, po přečtení knihy ji dokáže vysvětlit lépe, než "profesor" který ji učí už léta. Mám za dva, jen díky ní, máš na mě dobrej vliv.
Prosím, nepátrejte logiku ve slovech které napíši : lux(us), fén, gram, graf, energie, granule, fuxie (kytka), fena, mix, mixér, fúrie (fůrie?), guma, gay, grunt (ovat), algebra , gábl(svačina), gala (slavnostní), galaxie, gen(y), gril, grázl, gravitace (:D), gratis, granát, cígo, fix, gotika, gorila, globus (glob?), globál(ní), gesto, gepard, genius, grumpáč, box, fénix, fronta, (u)frk, flus(l), facka, fotr, fuška, flok, sex, x-tý, rúž, odrůda, můra, růže, trůn, domů, dolů, nůž, důkaz, únor, úloha, (ne) úmyslný, účastnit, kúra, múza, túra, iglú (snad bude stačit :D)
Summer+086_large
pokud Vás bude zajmat můj život, a to jak si na něj sťěžuju klidně pokračujte.