SHIT!

7. february 2012 at 20:39 | Ranly

potřebuju se vypsat,uklidnit a zpomalit. Myšlenky mi jdou horem dolem nevím co, jak, proč - zběsilost mě dohání už potřebuju klid, ale nejde na to nemyslet prostě to nejde.

Lenny mi zavolala špatnou zprávu, zprávu které jsem se smála protože v tu chvíly jsem měla skvělou náladu a neuvědomila si co je to zač. Po zdělení zprávy mé mamce mi začla docházet hroznost této zprávy - celé plánování práznin je tabu, možná si ani nepřijde zahrát scrable.
--------------------- musela jsem vypnout PC (důvody jsou osobní)
Ze včerejška mám ještě jeden malý kousek "sebe" a to z mobilu - psala jsem za neklidné noci..
"Bylo mi jako bych měla umřít. Jako ztráta někoho na kom Vám záleží nevím proč to tak bylo vlastně vím mé svědomí to tak chtělo. nedokážu to popsat.. a já se smála když mi to řekla !
ted bych jen dodala "když ani vaše zlepšovací písnička nedokáže vrátit dobrou náladu"
Nevím. je to v háji! Jsem tak blbá možná, ne nebudu to házet na sebe ale podíl aspoň malej mám - ještě než se rozhodla, než odjela jsem jí chtěla říct aby nejela ale neřekla jsem jí to protože by to bylo asi blbí a zdálo by se jako bych jí to nepřála. Možná že tohle byl ten nevysvětlitelnej pocit a touhy jí říct "prosím, nejezdi" teď je to jedno už to tak je. Další z divnejch věcí bylo to že nejž mi zavlolala- ty tři hodiny odpoledky jsem měla dinvou náladu neřikám že jsem něco tušila ale říkám že ta nálada, ty nervy tam byli. Vím že z toho dělám trauma, cítím to tak - chaos, zmatek, chci si s ní popovídat ale i když jsem za ní přišla měla takovou divnou náladu. TeĎ je to nejdivnější že jediná zlepšovačka bylo usmíření s Val a její náhlé "oběvení se u mé lavice s jejíma hystorkama. někdy stačí málo.Jsem ráda že už jsme zase v normálu stejně tak jako mě štve to s Lenč. Jsem z toho debil!
Zejtra zase 8 hodin tyhle dny mě zabíjí ale je čtvrtek, pak pátek a papa lala výkend a týden zaslouženýho volna a to už bych mlelazase od začátku. Ježiš!
ještě chci dodat něco z pondělních chirugů.. když někdo udělá pomyslný krok mšly by ho tak lidé nechat žít. to Když je hodně velké.
( myšleno když se člověk s něčím smíří nemělo by se mu to (ta osoba) už vracet. mělo by se to nechat tak jak se smíril že to je. jestli nechápete chápu to. :D )
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement