Holiday

17. february 2012 at 20:40 | Ranly
imagebam.com
Tak, prázdniny jsou už skoro za náma, teda spíš přávě končí.
Zneužila jsem jich jak by se dalo říct - každý den jsem strávila u počítače s vědomím že toho budu litovat ale nepřestala jsem se do té bedny dívat. Jinak jsem navštílila Lenč, byla tam i K. bylo zajimavé když jsem nemlela hlavně já ale byl to pěkně strávený den, už jen doufám a těším se zda K. dá ke stažení svou oblíbenou hudbu jelikož bych už potřebovala něco nového, taky by mě zajímalo jaké písničky tam budou, sice mám pár tipů ale prostě se těším.

Pozn. počasí mi dělá radost, konečně to vypadá jako že přichází jaro, doufejme že už nebudou (velké) mrazy (a sníh).

V jednu chvíly jsem byla rozhodlaná podívat se na mnou tak nenáviděného Pána Prstenů jak už mě ale někteří znají nepřekonala jsem se, překonala jsem se ale alespoň ve čtení knih Stmívání a musím poznamenat že ta kniha je prostě dokonalá a film se mi tím bohužel celkem znelíbyl (divné slovo) no, každopádně má láska k Twilight sáze dosti pominula za což jsem ráda protože jsem tím dost trpěla ale to už není podstatné.

Týden volna mi tedy přinesl odpočinek, rozmýšlení a plno nových závěrů, též jsem si po sto letech konečně uklidila pokoj a ůspěšně brala 13.únor jako normální úterý. Jinak je má rodina nemocná -tedy,až na mě- takže jsem tady tak trochu na plný úvazek (zní to děsně ale není to tak :D ) . Budu toho muset za ty dva dny ještě dost stihnout tak mi aspoň přejte štěstí, budu ho potřebovat jinak ho přeju i já Vám.
"Život je boj ale stojí za to"
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement