Do not great!

9. february 2012 at 16:56 | Ranly
Tumblr_lymy345blo1rnncy1o1_500_large
(textu si nevšímejte plís)
Nelepší se to. spíš naopak. tento tejden je zlej, blbej špatnej. Nemluvím jen o známkách které jsem dostala tak špatné.. vlastně za nic. akorát si je budu muset opravit. BEZVA!
Nemám náladu. Měla jsem v plánu takovejch věcí vím že jí to bolí ale myslím že citát
"Někteří lidé by si měli uvědomit,
že hrají důležitou roli i v životě druhých"
by si v této roly měla uvědomit i ona. dělám to větší a blbější uvědomuji si to ale můj mozek si to nechce- odmítá vzít jinak. Prázdniny strávím v postely, popřípadě u telky na gauči. Ano "coust potato" je v téhle situaci 100%. Plánuji přečíst pár knih, něco se naučit a dohnat předešlej týden protože všechny hodiny jsem byla mimo, můj mozek prostě nestačí pobírat tolik myšlenek a vědomostí a informací naráz, vypne a potom si připadám jako stroj který reaguje pouze na rozkazy "otevřte si sešit" "ukažte žákovskou " "zapiše si známky" samozřejmě si píšu výpisky ale to je asi tak všechno. Ten týden bych možná radši doma nebyla. Stále zvažuji zda někam neodjedu -do Německa, nebo prostě někam ale myslím že už je pozdě taktýž zvažuji i následných 40 výletovích dní s tátou z toho budu mít totiž konečně nový monitor. Je ot divný ještě v pondělí ráno to bylo fajn a říkala jsem si jak na tejden kdy tu nebude vypnu, začnu poslouchat na chvíly rap a techno a trochu se rozdovádím- když víte jak na to jde to docela lehce (stačí si vzít tílko ;D ) v ůterý nálada klesla a teď vypadá tak jak vypadá.. každopádně se musím naučit zemák protože tento test prostě nezvorám. nesmím a nechci. trapněj článek ale potřebuju to prostě potřebuju teď psát mou náladu.Chci to dostat ven a nemám jak to říct komukoli jinému. půjdu se naučit ten zemák přecejenom máme asi 8 stránek tak mám co dělat.
tak si nějak žijte dál. Mám chuŤ n a čokoládu, je mi zima. Melu kydy! mimochodem slovo kydy je z angličtiny kdyby to třeba náhodou někdo nevěděl. Jsem prosnulá svou demencí. jo. Bye!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement