February 2012

The Lord of the Rings

26. february 2012 at 10:46 | Ranly
Tak jsem se tedy včera rozhodla se podívat na Pána Prstenů, musím uznat že i přes to že jsem viděla zatím jen 1. díl jsem byla vcelku nadšená, nebylo to sice moc vidět protože jsem u toho trošku (víc) usínala, (dokoukala jsem to přesně vo půlnoci) ale bystřila sem dobře takže mi snad nic neuniklo. Dnes, místo pohádky v 13:00 nastane Pán Prstenů a dvě věže, no lepší než nějaký ehmehm pohádky budu na to mít aspoň klid protože zbytek rodiny bude odklizen a nikdo po mě nic nebude chtít :D Na Návrat krále se nejspíš podívám večer, místo "hlasu" nebo čtení, to je doufám poslední díl, zajmalo by mě jak to dopadne, ale ne že mi to někdo napíše!
Elfština je zajimavej jazyk :D
Jinak ten prsten je pěknej ↓ a Frodo má nádherně modrý voči ;)
BTW: tak jsem dokoukala oba díly -prostě všechny :D Dvě věže me velice zklamaly protože mě prostě nebavili, za to to ale napravil návrat krále, já na něj upně řvala "zahoť to, zahoď to!" No, kdo ví, ten ví.. ješt před dnem bych nevěděla nu což. Války.. jsem proti nim celkově ale prostě k tomu filmu to jde. Myslela jsem že hebnu, když nakonec Frodo odešel, toho my bylo nejvíc líto, a ještě víc mě sere že nevim, jestli si myslim správně kam odjeli no prostě, někdy se vyplácí dávat šance.True winter

21. february 2012 at 17:00 | Ranly |  Photos
Několik zimních fotek, ta 1. je nejnovější. Jsou staré několik týdnů :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com prosím - nekopírovat!


Ich habe faul

20. february 2012 at 20:29 | Ranly
Tumblr_ly5suq7adr1r1byrmo1_500_large

"Byl pozdní večer-první máj-večerní máj- byl lásky čas.
Hrdliččin zval ku lásce hlas,kde borový zaváněl háj"

Tohle není romantika nýbrž mučení.Před chvílí jsem dopsala "líčení" a totálně mě to vyždímalo, aspoň že jsem to měla požadovaně dlouhý protože jinak by mě kleplo. Vidím že má snaha se konečně alespoň někde ukazuje a jsem na ní hrda. (Ovšem nesmím přestat, stále to nejsou výsledky které požaduji.) Jinak musím ještě udělat projekt s oblečením na Němčinu proto je nadpis "jsem líná". Jinak co se ještě školy týče, po týdnu prázdnin a vyvalování jsem měla prostě problém ráno vstát, a ještě k tomu my nezvonil budík takže mi ten týden vážně pěkně začal.
Poz. tak jsem si stáhla ty písničky jak se zmiňuju v minulém článku, rozhodně doporučuji! ;)
"Let's kill tonight!
Kill tonight!
Show them all you're not the ordinary type
Let's kill tonight!
Kill tonight!
Show them all you're not the ordinary type
Let's kill tonight!"
Jinak jak jsem před nějakou dobou psala že jsem se rozhodla že se přihlásím opět na kytaru a na výtvarku abych byla taky trochu s Lenč, tak to všechno šlo k šípku. Není to jen má vina ale to je jedno prostě jen takové oznamko.

Poznatek - pokud budu mít zejtra chvíly tak bych Vám sem přidala nějaký fotky ;)

Holiday

17. february 2012 at 20:40 | Ranly
imagebam.com
Tak, prázdniny jsou už skoro za náma, teda spíš přávě končí.
Zneužila jsem jich jak by se dalo říct - každý den jsem strávila u počítače s vědomím že toho budu litovat ale nepřestala jsem se do té bedny dívat. Jinak jsem navštílila Lenč, byla tam i K. bylo zajimavé když jsem nemlela hlavně já ale byl to pěkně strávený den, už jen doufám a těším se zda K. dá ke stažení svou oblíbenou hudbu jelikož bych už potřebovala něco nového, taky by mě zajímalo jaké písničky tam budou, sice mám pár tipů ale prostě se těším.

Pozn. počasí mi dělá radost, konečně to vypadá jako že přichází jaro, doufejme že už nebudou (velké) mrazy (a sníh).

New Lay - Cat

12. february 2012 at 13:50 | Ranly |  Blog
Tak jsem se zase jednou rozhodla udělat lay. No vlastně jsem jednou přišla na blog a řikám si "bože,to je dežotní, moc vokoukaný" tak jsem se do toho pustila.. no nejdřív jsem chtěla dát něco s Avril, pak jsem chtěla předělat ten co tam byl doteď pak jsem řekla že na to seru a pak jsem konečně vymyslela že tam dám kočky. Vlasně k tomu přispěla Cinda, která u mě v tu dobu ležela, a pak taky já kočky křív nenáviděla a teď je tak nějak uplně zbožňuju. Jsou dokonalý no nic, takže jsem si sháněla nějaký ty vobrázky, tak jsem nakonec vybrala dva hlavní, nakonec tam zkončilo uplně něco jinýho ale tak vypadá to tak jak to vypadá. Lenč mi minule říkala že je to moc jednuduchý, nevypracovaný tak jsem se do tohohle více zapojila.. no vím že to mohlo bejt i lepší ale nemám absolutně žádnou inspiraci, teda už mám vymyšlený dess na příšít podzim :D ale ten jsem přece nemohla dát na jaro že jo :D no takže to prostě dopado tak jak to dopadlo..
Jinak jsem ještě přidělala nějaký ty nadpisky a taky jsem malinko zapracovala na tom menu (malinko! :D) , krom toho mi pořát blbo počítadlo tak jsem tam dala nový tak už to snad bude v cajku.


Budu ráda když ohodnotíte! ;)

Photos - cat

12. february 2012 at 13:29 | Ranly |  Photos
Tak Vám sem přidávám naší Cindu.
Vím že jsou skoro všechny fotky stejné ale stejně. Je jí v našich letech zhruba 6-8 ? přesně nemám tušení kolik jí je. Stále je dle mě mladá, drzá a pěkně kouše a to i přez to že jí chybí jeden z předních tesáků. Kočky jsou dokonalé v každém věku- aspoň podle mě- .
imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Zbytek najdete pod perexem


oh ,holidays! "briliant!"

10. february 2012 at 16:23 | Ranly
no tak jsou tady. Ha ha ha :D ne, tohle je šílenství ot není pravý smích.
Tumblr_lz2u4z8iim1qkuo1vo1_500_large
Nevím, nechi aby byly. Je to hnusné a uvědomuji si to ale zdá se mi jako jediná komu na našem vztahu zálež íjsem já. Snad mě to přejde. Ostatně co?!? prázdniny si neužiju. V ůterý jedu zase se zubama. tak se aspoň kouknu do prahy. Už takhle mám radost z novýho sáčka ale tak každej "kus hadru" se hodí no ne? Napadl sníh, přemýšlím že vezmu foťák novou beranici a vyjdu si ven zafotit, projít se, uklidnit se a smířit se s tím jak to je. Samozřejmě že se mi jít nechce ale potřebuju něco dělat, já musím něco dělat protože prostě já nechci jen sedět u telky se slzamy v očích a na tvářích s pocitem "nemám co dělat" "a za všechno může ona" to by bylo hnusný, drzý a nehorázně sprostý. Jdu ven, potřebuju na vzduch. Bye
P.S: tito 3 články budou smazány! :)

Do not great!

9. february 2012 at 16:56 | Ranly
Tumblr_lymy345blo1rnncy1o1_500_large
(textu si nevšímejte plís)
Nelepší se to. spíš naopak. tento tejden je zlej, blbej špatnej. Nemluvím jen o známkách které jsem dostala tak špatné.. vlastně za nic. akorát si je budu muset opravit. BEZVA!
Nemám náladu. Měla jsem v plánu takovejch věcí vím že jí to bolí ale myslím že citát
"Někteří lidé by si měli uvědomit,
že hrají důležitou roli i v životě druhých"
by si v této roly měla uvědomit i ona. dělám to větší a blbější uvědomuji si to ale můj mozek si to nechce- odmítá vzít jinak. Prázdniny strávím v postely, popřípadě u telky na gauči. Ano "coust potato" je v téhle situaci 100%. Plánuji přečíst pár knih, něco se naučit a dohnat předešlej týden protože všechny hodiny jsem byla mimo, můj mozek prostě nestačí pobírat tolik myšlenek a vědomostí a informací naráz, vypne a potom si připadám jako stroj který reaguje pouze na rozkazy "otevřte si sešit" "ukažte žákovskou " "zapiše si známky" samozřejmě si píšu výpisky ale to je asi tak všechno. Ten týden bych možná radši doma nebyla. Stále zvažuji zda někam neodjedu -do Německa, nebo prostě někam ale myslím že už je pozdě taktýž zvažuji i následných 40 výletovích dní s tátou z toho budu mít totiž konečně nový monitor. Je ot divný ještě v pondělí ráno to bylo fajn a říkala jsem si jak na tejden kdy tu nebude vypnu, začnu poslouchat na chvíly rap a techno a trochu se rozdovádím- když víte jak na to jde to docela lehce (stačí si vzít tílko ;D ) v ůterý nálada klesla a teď vypadá tak jak vypadá.. každopádně se musím naučit zemák protože tento test prostě nezvorám. nesmím a nechci. trapněj článek ale potřebuju to prostě potřebuju teď psát mou náladu.Chci to dostat ven a nemám jak to říct komukoli jinému. půjdu se naučit ten zemák přecejenom máme asi 8 stránek tak mám co dělat.
tak si nějak žijte dál. Mám chuŤ n a čokoládu, je mi zima. Melu kydy! mimochodem slovo kydy je z angličtiny kdyby to třeba náhodou někdo nevěděl. Jsem prosnulá svou demencí. jo. Bye!

SHIT!

7. february 2012 at 20:39 | Ranly

potřebuju se vypsat,uklidnit a zpomalit. Myšlenky mi jdou horem dolem nevím co, jak, proč - zběsilost mě dohání už potřebuju klid, ale nejde na to nemyslet prostě to nejde.

Lenny mi zavolala špatnou zprávu, zprávu které jsem se smála protože v tu chvíly jsem měla skvělou náladu a neuvědomila si co je to zač. Po zdělení zprávy mé mamce mi začla docházet hroznost této zprávy - celé plánování práznin je tabu, možná si ani nepřijde zahrát scrable.
--------------------- musela jsem vypnout PC (důvody jsou osobní)
Ze včerejška mám ještě jeden malý kousek "sebe" a to z mobilu - psala jsem za neklidné noci..
"Bylo mi jako bych měla umřít. Jako ztráta někoho na kom Vám záleží nevím proč to tak bylo vlastně vím mé svědomí to tak chtělo. nedokážu to popsat.. a já se smála když mi to řekla !
ted bych jen dodala "když ani vaše zlepšovací písnička nedokáže vrátit dobrou náladu"
Nevím. je to v háji! Jsem tak blbá možná, ne nebudu to házet na sebe ale podíl aspoň malej mám - ještě než se rozhodla, než odjela jsem jí chtěla říct aby nejela ale neřekla jsem jí to protože by to bylo asi blbí a zdálo by se jako bych jí to nepřála. Možná že tohle byl ten nevysvětlitelnej pocit a touhy jí říct "prosím, nejezdi" teď je to jedno už to tak je. Další z divnejch věcí bylo to že nejž mi zavlolala- ty tři hodiny odpoledky jsem měla dinvou náladu neřikám že jsem něco tušila ale říkám že ta nálada, ty nervy tam byli. Vím že z toho dělám trauma, cítím to tak - chaos, zmatek, chci si s ní popovídat ale i když jsem za ní přišla měla takovou divnou náladu. TeĎ je to nejdivnější že jediná zlepšovačka bylo usmíření s Val a její náhlé "oběvení se u mé lavice s jejíma hystorkama. někdy stačí málo.Jsem ráda že už jsme zase v normálu stejně tak jako mě štve to s Lenč. Jsem z toho debil!
Zejtra zase 8 hodin tyhle dny mě zabíjí ale je čtvrtek, pak pátek a papa lala výkend a týden zaslouženýho volna a to už bych mlelazase od začátku. Ježiš!
ještě chci dodat něco z pondělních chirugů.. když někdo udělá pomyslný krok mšly by ho tak lidé nechat žít. to Když je hodně velké.
( myšleno když se člověk s něčím smíří nemělo by se mu to (ta osoba) už vracet. mělo by se to nechat tak jak se smíril že to je. jestli nechápete chápu to. :D )

Avril Lavinge Goodbye Lullaby by me

3. february 2012 at 11:20 | Ranly |  Graphics
Tak,zase přidávám něco z mé grafiky. Jak už jsem se zminovala není to perfektní a teprve se to učím přesto budu ráda za komentáře.