So,welcome winter...

28. november 2011 at 18:19 | Ranly
Tk,po dlouhé době jsem taky přišla něco napsat...
Tk,hlavně bych Vám chtěla popřát pěkný advent,přesto že velmi nerada tu zimu vítám už prostě není cesty zpět,je tu.(Ale zase přejde.. :D) Doufám že ste 1.Adventní neděli prožily lépe než já.
Krátký článek-vím- ale,snad zítra ještě něco přidám,dnes už prostě nemám nápady.
Pod perexem - pro ty co je to zajmá- něco o mě,a o tom "jak si žiju".. :D

Tak,a co že bych to řekla k sobě?
Tak,pohádala jsem se s L,je to asi už dost normální,a vlastně ani nevím zda to můžu napsat jako pohádala každopádně je to má chyba.A přesto že bych měla já litovat,nějak se to nedostavilo,-nechtěla jsem to sem psát protože se bojím že si to asi bude číst,ale jak jsem už řekla,neudávám si to já- prostě,ta lítost která mě pohltí,ta přemýšlivost se kterou se nemám jak soustředit a ta neustále špatně nálada tu nejsou,nebo taklhe ta špatná nálada tu byla..první dva dny,zbytek se nedostavil.A vlastně je to takoví..divný.. dokonce jsem si dala včera velkou vanu -bez ní to bylo doceal divný- ale v ní jsem měla čas přemýšlet,a na dost věcí jsem přišla..nebudu tu říkat všechny třeba tu,že Val prostě řeknu co si myslím a co mě štve,a budu doufat že jí to nenaštve,ale hlavně to,že bez ní to možná opravdu taky jde.(a možná i poodovějc) každopádně,jak už tu asi i jednou bylo...když mi to vychází s ní s nikym jinym mi to nevychází a naopak...
Tk,docela mi to pomohlo :D no,tk se mějte,zítra vám přidám Look,a už konečně 2.várku fotek "podzim minulí rok 2.část" Tak, Papec ;))
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Verča a Heddy Verča a Heddy | Web | 28. november 2011 at 18:27 | React

ten poslední obrázek je úžasný ;)

2 L+P <3 L+P <3 | Web | 28. november 2011 at 18:40 | React

taky pěkný advent :D hezké  obrázky :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama