October 2011

Peoples

30. october 2011 at 17:59 | Ranly
Ráda bych zašla krapet do minulosti..na začátek kdy jsem tu osobu znala jako "ego,co jí má každej rád" a nidky by mě nenapadlo,že by bylo fajn jí skutečně poznat.(Lenny promiň že "kradu" :D)
Teď o dva roky později s ní teď má BF sedí,(závidím jí to,prostě jsem to musela říct) a jelikoš ona měla zájem jít s námy ven,měla jsem šanci jí poznat taky líp,než jen od vidění. Můj názor na ní se zlepšil,a mě tím dává ponaučení..nejdřív lidi poznej,než si začneš dělat "obrázek"...
Nemůžu uvěřit,že jsem s ní byla venku,opravdu,nedivím se že "jí má každej rád" ona je prostě skvělá. A jsem moc ráda že jsem s nima mohla být venku. Sice jsem byla jak debil,protože prostě jsem to neznala (to o čem byla tu minutu řeč :D) ale aspoň mi to dává na jevo že bych možná měla pár věcí udělat jinak nebo je vůbec začít dělat. (Například zkusit zkouknout Pána Prstenů :D)
Prostě,já ji obdivuju! :D pesimisticky bych řekla "někdo má prostě štěstí" (ta její fotogenita (či jak to jinak říct) se prostě koupit nedá) ale já jí to přeju.

Nevím,ale prostě jak jsem jí viděla,(kéž bych věděla jak to mám slovy říct ) prostě,mě fascinoval její outfit,jak to bylo jednoduchý,a pěkný. Nebylo to výstřední ani šedý,ty barvy,tak dobře sladěný...asi téhle jednoduchosti je na gymplu víc,ale u nás to prostě zchází..

Nechci tenhle článek jakkoly zkazit,tkže nechám si svoje stížnosti na dýl..

P.S: fotky mé "výroby" a neupravené → nekopírovat.

Look n.2

29. october 2011 at 12:50 | Ranly
Tak jsem tu s dalším Lookem
Tentokrát měl být spíše "pracovní" outfit.
"moderní žena,na cestě do práce,která se samozdřejmně zastavila v obchodě" :D
Pozn. Další věc na které ujíždím..Kravata..
Tož,líbí se aspoň trochu ?

Téma týdne : Déšť

28. october 2011 at 23:59 | Ranly
Kapky,voda,louže,mokro, a ideální čas na focení....Déšť!

Já mám Déšť ráda i nerada.
Je to jak kdy,každopádně-co se nemění (leda že bych byla nastydlá či nemocná) po dešti jsou nejlepší podmínky pro to,něco nafotit,prostě jsou krásné ty kapky,též i kapičky raní rosi,orosená tráva,kapičky stékající po kytkách,a ty jasnější barvy díky tomu - dokonalost.


Déšť nemám dvakrát v oblibě,díky bahnu,a tomu že než se odkudkoly "dopalzím" zpět domů, jsem mokrá na kost,ale beru to pozitivně,aspoň je to další důvod proč si dát koupel, no ne?


Naopak déšť miluji,když se ráno (většinou o výkendech,když nikam nejdu) probudím,můžu zůstat ve vyhřáté postely,s ranním teplým čajem,a pozorovat jak krásně venku prší..
Taky je to nejlepší výmluva,když se vám prostě nikam nechce,a chcete být doma.
X X X X
Fotky jsou opět mé "výroby" nekopírovat prosím,Díky.

Madi Janne Impossible

23. october 2011 at 12:59 | Ranly
V poslední době,jedna z těch nejlepších... ♥


I remember years ago -pamatuju si před lety
Someone told me I -mi někdo řekl
should take - že bych měla být opatrná.
Caution when it - když přijde
comes to love - na lásku
I did, I did -byla jsem,byla jsem..

Look n.1

23. october 2011 at 12:29 | Ranly
Tak přidávám 1.look
Chtěla jsem aby co nejvíc vyjadřoval mě,hlavně do červena,Rockový.Celkem se mi povedl,na to že s lookama teprve začínám.
Doufám že se líbí.
P.S:ta sukně,ty boty,ta vestička..to je prostě moje! ♥

Hi!

23. october 2011 at 12:19 | Ranly
Ahoj vítám Vás na mém nové blogu.
Jsem Ranly,nebude potřeba abyste věděli více,protože to není podstatné snad jen,že jsem ženského pohlaví a nejsem lesba aby to bylo všem jasné ;)
Blog jsem založila se záměrem abych zveřejnila to co cítím,umím,to co mě baví a to co mám ráda.Čili to bude spíše o mě-podle toho název,ale přece na co budu dělat blog o někom o kom ho mají už tisíce blogů a stále přibývají další,no ne?
Ještě ke mně a mému věku-prozatím zůstane můj věk utajený,protože chci využít toho,že mě různí lidé budou považovat za různě starou a toho chci využít a stejně..věk je jen číslo.
Řekla bych že to by pro začátek stačilo.


Doufám že se Vám u mě bude alespoň trochu líbit,a třeba sem i někdy zajdete.
P.S: skoro všechny obrázky jsou foceny mnou tak prosím,nekopírujte.Děkuji
U těch co nejsou ode mne budu uvádět zdroj.